Werken van 7.45 tot 17, maar hopelijk kan ik een half uurtje eerder weg. Om 19 uur richting mn zus, daar blijf ik slapen, want we gaan morgen een weekendje naar Praag samen!
Ik zit nu aan de koffie en ben de weggeefhoek aan het vol knallen. Heb nog veel spullen die weg mogen. De boodschappen komen ook zo dus ik ga straks eerst de keuken en koelkast opruimen en schoonmaken. Vandaag ook weer door met de grote schoonmaak.
De hele dag werken tot ergens tussen 17.00 / 18.00. Beetje afhankelijk van hoe snel het gaat vandaag.. Hopelijk vanavond nog een ronde wandelen.
Helemaal mee eens, de bank zit zo lekker. Door jou bericht dacht ik aan mijn was die nog in de droger zit al 3 dagen Staat toch maar op om de was op te vouwen
Haha dan ben je goed bezig geweest. Van mij was een wasmand vol vouwen. Maar inmiddels dingen opgeruimd. Vanmorgen alvast voorbereiding gedaan voor een gebonden asperge soep. Zo meteen nog een stukje wandelen en hebben we de 5km voor de dag ook weer gehad