Een stoofpotje maken en meteen ook maar de erwtensoep voor morgen maken. Dan nog een flinke mand was weg strijken. Van beide dochters Engels overhoren en waarschijnlijk ook helpen oefenen met spreekbeurt.
Net dochter en dr vriendin weggebracht naar een dagje scouting. Haar ouders en wij gaan nu aan de slag in onze tuin. We doen mee met de Halloweenroute in ons dorp vanavond. Rond 4 uur de meiden weer ophalen en op tijd eten, want het begint om 18 uur al.
Ipv huishouden besloten om toch met de kinderen in de auto te stappen om bij opa te kijken. Was een goede beslissing. 3 kinderen keken "gewoon", 1 alleen snel van afstand. En de jongste switchte telkens tussen hondje en opa en stelde heel veel vragen, snapt logischerwijs de ernst niet
Gewerkt tot 11:15 uur, zo even de was doen en wat kleine huishoudelijke klusjes doen en verder lekker niks.
Vandaag niet zoveel doen, nergens echt zin in en heb last van m'n rug. Straks wel naar opa en oma toe en dan daar eten
Zo naar een babyshower van een vriendin. Hoe lief ik die vriendin ook vind, ik blijf zulke gelegenheden moeilijk vinden.
Rustig dagje. Vanmorgen uitgeslapen, en daarna samen met man snel door het huis heen opruimen en schoonmaken. Toen kwamen de kindjes weer thuis. Straks nog even een rondje wandelen
Nu proberen wat strijk weg te werken. Berg is echt niet meer om aan te zien - manden en manden vol . Daarna om 17h vergadering met de Ouderraad. Gecombineerd met gezellig samen iets eten en drinken. Planning voor het huidige schooljaar concretiseren en ook ons weekendje over 3 weken verder invullen. Zin in! Zo jammer dat dit mijn laatste jaar is - tenzij de jongste nog een paar keer het laatste jaar wil overdoen
Gewerkt, boodschappen gedaan, vest voor oudste besteld, en jongste opgehaald bij m’n ouders, die wilde daar graag spelen toen man moest voetballen.
Mijn dag Uitslapen Ontbijten Huilen Was doen en bedden verschonen Huilen Clanwars spelen met de jongens Wc dweilen omdat er iemand iets te laat was Huilen Nog even de was Huilen Rondje hardlopen Douchen Huilen En nu is man in de keuken. Ik hoop om het eten te maken (vandaag even makkelijk. Aardappelkroketjes en snackjes uit de airfryer met salade.) Pfff kapot moe van het gejank. T moet er even uit allemaal.
Vanochtend uitgeslapen tot half 11 Kopje koffie gedaan met mijn date en toen een uur naar huis gereden. Nog wat afwas weg gewerkt en ‘even’ met mijn moeder gebeld Verder vooral mijn serie gekeken. De kinderen worden zo thuis gebracht.. ondertussen geniet ik even van de onweer
Vandaag met de kinderen naar Plopsaland geweest, K3 trad er op. Hele leuke dag gehad, ze hebben zo genoten. Man bleef thuis (vrijdag kies laten trekken en enorme napijn) en heeft de was gedaan, huis van boven naar beneden gestofzuigd en gedweild enz. Man is weer richting z'n werk, kinderen slapen en ik kijk Harry Potter
Ik heb de bovenverdieping veranderd, kasten en bed verschoven. Het grote Barbie huis te koop gezet en speelgoed uitgezocht. Gevoelsmatig is het 23 uur, realiteit 20.25.
Aan t breien en intussen een manneke aan t volgen op de camera met grote grijns. Meneer is bijna 2 dus vast begonnen aan zn "twee is nee" fase. Lekker bijdehand aan t doen en aan t uitdagen. En ergens denk je dan "ohnee" en ik heb meer "yes!!!!". Groot genoeg aan t worden om te proberen ons in de maling te nemen. "Bring it on!!!". Hij is aan t klieren in bed, wil je m instoppen en dan gauw maken dat je weg komt, benen omhoog, verkeerd om gaan liggen enzo. En dan zo'n vreselijke boefkop met glinsterogen trekken. Oke dan niet weltrusten. Het gemopper wat volgde hoorden we wel, maar soms is beeld erbij goud waard. Je hoort die hersens kraken en is er wat komen we weer, maar dan heeft hij een nieuw plan. Ge-wel-dig!!! Klieren, klooien, met zn knuffie verstoppertje spelen in bed prima. Enige waar ik niet tegen kan is een bepaald huiltoontje en dat is gelukkig dan weer niet van toepassing. Arm kind, probeert zn ouders in de maling te nemen en keer op keer mislukt t plan. Nou hooooor!!! Tja, verkeerd gezin gekozen, we waren al getrained door je zus (en trapten daar ook niet in).
Wat rot dat je je zo voelt. Is het ook niet een stukje overgang wat bij jou een rol speelt? Een vriendin van mij zit in de overgang en die ervaart deze gevoelens ook enorm. Ik schrok ervan toen ze het vertelde. Het neerslachtige en veel moeten huilen. Past totaal niet bij haar maar het gevoel is er wel continue. Ik hoop dat je je snel weer beter zal voelen. Sterkte!!
Straks werken. Gelukkig pas om half 9 beginnen op de maandag. Flink verkouden geweest en nog steeds suizende en dichtzittende oren. Weinig zin in deze dag. Altijd zo druk op de maandag. Nu nog even mijn oudste dochter voorzien van kopjes thee en een ontbijtje. Die heeft straks haar SE wiskunde. Kind staat inmiddels ook op breken van vermoeidheid. Nog 2 dagen bikkelen en dan even rust.