Wij zijn naar halsteren geweest naar de intratuin maar dat was een tegenvaller. Nu op de bank ajax kijken onder een dekentje. Wat een naar weer vandaag wederom zeg
Mijn 11 jarige is helemaal gek van Sinterklaas, heeft mijn oude cd speler met allerlei Sinterklaas liedjes. Heeft ook bijna alle Sint dvd’s. In juli begint hij al met sintliedjes te draaien, te zingen, vanmorgen kwam hij al beneden met een goedkope pietenbaret van jaren terug van de etos, hij kan niet wachten tot hij zijn schoen mag zetten en hij dacht dat vandaag het Sinterklaasjournaal begon ( pas volgende week maandag, dus hij was beetje teleurgesteld . Vandaag waren we bij een carnavalswinkel en toen de eigenaar hoorde van zijn Sinterklaas-liefde, pakte hij de allermooiste baret, zo’n echte met zo’n knoop er op, mocht hij 2 grote veren uitzoeken van bijna een meter lang, die er op werden gezet en als kers op de taart, “ want hij was niet af genoeg” de allermooiste baretspeld erop. Ik hoefde nog geen 5 euro af te rekenen voor alles! Zoon zit dus de hele middag en avond met zijn pietenmuts op gelukkig te zijn. En hij gelooft niet eens meer in Sinterklaas!
Over 3 weken zijn we weer terug op de oude, juiste dosering. Enkele weken daarna zou ze daar volledig aan gewend moeten zijn en zou alles weer ‘normaal’ moeten zijn. Het is al een wereld van verschil met een aantal weken geleden, gelukkig.
Ik was naar de clubdag van het spoorwegmuseum. Met mijn zus en de 4 kinderen in de trein heen en weer. En daar in de drukte. De oudste 2 vonden op de valreep 1 van de 10 verstopte gouden buttons, nummer 3 was even kwijt en nummer 4 sliep gelukkig veel in de wagen, maar poepte ook haar romper vies Ik vind het goed van mezelf dat ik het gedaan heb, maar ben wel een beetje bekaf nu
Vandaag eerst 4 portretshoots gehad. Waren weer super leuk! Daarna tanken in België en mijn dochter weer opgehaald (die was bij haar vader) Ik heb nog wat gewerkt achter de Mac en nu lekker onder een deken F1 aan het kijken en daarna Expeditie Robinson.
Poeh dat gaat nog wel even door. De oudste was met de auto naar Rico Verhoeven in Arnhem. Ben dan altijd blij als die weer heelhuids terug is en de middelste had een grote verjaardag die elders werd gevierd en die kwam om en nabij half 5 eens thuis en moest om 12 uur alweer de coaching bij de handbal doen Die heeft vanmiddag nog even een powernap gedaan en is nu weer uiteten met haar meidengroep haha, vakantie bespreken maar dat zal niet heel laat worden. Benieuwd wat de jongste ons straks over een paar jaar gaat brengen
Vaatwasser uitgeruimd, ingeruimd, aanrecht schoongemaakt Was opgevouwen, was opgehangen, volgende was in de machine Lunchboxen klaargemaakt voor de kinderen Oudste uit bed, ontbijt, hoppa de deur uit getrapt... Nu de andere twee uit bed en klaarmaken voor school. Als ze op school zijn: poetsen, was ophangen, volgende was er door draaien. Genoeg te doen vandaag. Vanmiddag: leuke dingen doen met de kinderen, knutselen of tekenen. Traktatie maken voor de jongste (deze week jarig).
Zo de oudste zijn lunchbox maken ze allebei aankleden. En dan word de oudste gehaald en moet de jongste naar de peuterspeelzaal gebracht worden.
@Nummer4 jij hebt er al een halve dag opzitten Ik kan nog even blijven liggen. Man gaat zo op zakenreis. Ik moet zo alvast koken, pakketje inpakken en wegbrengen en de kapper voor zoon alvast vooruitbetalen. 13.00 moet ik werken tot 18.00. Zoon gaat met oma naar de kapper en daarna kunnen de jongens samen eten ivm training. vanavond ga ik lekker een serie kijken!
Vaatwasser leeggemaakt en weer deels gevuld, dochtertje naar school gebracht, aardappelen geschild, een wasmachine opgezet met donkere was, handdoeken geplooid en dadelijk stofzuigen
Ik zit op de bank met mijn been omhoog (zweepslag). Onze kat is zeer blij met mijn bank gebonden dag. Zelf wat minder want ik verveel me. Tv staat aan als behang en zoek wat dingen op YouTube uit om te kunnen maken en ideeën op te doen.
Lekker dat je nog even kon blijven liggen! Ja, was al vroeg begonnen vanmorgen. Heerlijk wanneer niemand je in de weg loopt Net als nu, kinderen naar school en dan even flink aanpakken en vanmiddag de handen vrij. Heb de keuken, eetkamer en hal gezogen en gedweild, keuken grondig gesopt. Ben er wel weer even klaar mee voor vandaag. Nu een uurtje netflixen (want vloer is nat dus zit met de voeten omhoog) en dan de kinderen weer uit school halen.
Vanmorgen L. naar de opvang gebracht, toen eerst 2 telefoontjes gepleegd. Verstandskies trekken verschoven naar volgende week maandag omdat ik strontverkouden ben en nog steeds flink aan het hoesten ben, lijkt me niet zo'n goed idee. Oogarts voor L. gebeld. Daarna naar de DM, daar voor 60 euro ingekocht, oeps maar vooral ook nodige dingen. Toen naar de Aldi, even boodschappen gedaan. Thuis een wasje erin gegooid en gerommeld, toen was het alweer tijd om L. te halen (ze mag nog maar tot 12:00 blijven op de opvang), met haar gespeeld, middageten gemaakt dat zij natuurlijk wederom niet gegeten heeft (eet echt mega slecht de laatste weken dus weet echt niet meer wat ik moet koken want er word toch niks van gegeten). Net een luier verschoond en rond 14:45 vertrekken we weer naar de opvang, van 15:00 tot 17:00 gaan we lampionnen knutselen en daarna moet ik dan weer werken tussen 17:30 en 18:00 tot hopelijk maar 21:00... Godzijdank begin dan mijn welverdiende 'weekend' dinsdag en woensdag. Ik kan echt niet wachten.
Nu even niks. Uitrusten. Vanmiddag kwamen de cadeautjes toe voor sinterklaas. Hebben we dat al in huis voor de drukte begint Dadelijk dochtertje van school halen en dan naar de tandarts helaas!
Ze verstoppen in het hele museum 10 plaatjes van die gouden buttons. En dat museum is behoorlijk groot, dus mazzelkont als je een button vindt. Maar al die rail rookies (zo heet de kidsclub van het spoorwegmuseum) hebben een keykoord waaraan ze verschillende buttons spelden. De waaghalsbutton of de speurderbutton. Ze bedenken vanalles en veel kan je "gewoon" verdienen. Behalve dus die gouden button. Die is echt speciaal. Daar maak je binnen de rail rookies wel de blits mee En de twee oudsten kregen na inleveren van het plaatje van de button beide een button voor op hun keykoord, want ze hadden hem met samenwerking gevonden
Vandaag was alles behalve fijn. Het begon vanmorgen al met moeten haasten voor school (mijn schuld hoor, ik ben zó moe de laatste tijd en heb te lang gesnoozed) moest dan ook nog 2x heen en weer van huis naar school, door de regen, omdat zoon z'n gymtas was vergeten. Later op de dag kregen we de uitslag van schoonvader te horen, slechts mogelijke uitkomst dus we waren er behoorlijk van ontdaan... hij wil het de kinderen graag zelf vertellen.. het doet echt pijn in m'n hart... Ze hebben zo'n fijne band samen.