Wat doe jij nu/vandaag?

Discussie in 'De lounge' gestart door tuc, 14 apr 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Gister hebben we een rondje boodschappen gedaan. Eten gehaald voor de honden en katten bij een grote dierenwinkel waar de kinderen naar de tropische vissen daar konden kijken en wat boodschappen bij de Jumbo. Toen even langs m'n ouders. Nog even met m'n moeder mee geweest naar de dierenwinkel voor een 2e rondje. Toen weer naar huis en verder niet veel want het was alweer half 5. De rest van de avond beetje netflix want had nergens zin in.

    Vandaag even kijken. Denk dat ik onze eigen hond maar eens ga wassen en trimmen want die begint er nu wel erg ontploft bij te lopen. Verder niet veel op zondag.
     
  2. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.309
    23.458
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Dochter is op scoutingkamp, dus kon lekker uitslapen. Was pas 9 uur wakker. Nu even een latte. En zo hardlopen. Boodschappen. En om 14.45 dochter weer ophalen. Verder vrij weinig.
     
    1986Lynn vindt dit leuk.
  3. Mamavanvier95

    Mamavanvier95 Fanatiek lid

    12 okt 2014
    3.492
    2.602
    113
    Vrouw
    Friesland
    Een lijstje maken om zometeen weekboodschappen te gaan doen, maar moet nog voor 3 dagen bedenken wat te gaan eten. :(
     
  4. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.939
    8.139
    113
    Vanmorgen 7u L papfles en spelen.
    Daarna papa en L in bad geweest, ik intussen boven alles aan kant gemaakt. Zometeen hardlopen maar moet nog even zin maken. Dan even langs supermarkt met L.

    Vanmiddag borrel bij de overburen met hun naaste buren, we zijn met 3en tegelijk bevallen dus is super leuk. Dan naar huis voor avondeten baby, en een uur investeren voordat hij eindelijk slaapt. Man is weer weg vanavond dus heb weer babydienst. Dan zelf kipkerrie uit vriezer opwarmen en hopelijk kom ik aan eten toe met baby in sprongetje.

    Maar nu eerst: hardlopen.:thumup:
     
  5. Wes88

    Wes88 Bekend lid

    1 nov 2022
    842
    1.234
    93
    Vrouw
    Zo de babykamer schilderen :D:D:D
     
    Zonnestralen, owly en Nina Sanders vinden dit leuk.
  6. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Net even de bovenverdieping aan kant gemaakt. Dat is tegenwoordig echt een struggle aangezien L ongeveer van 10 tot half 12 slaapt, ze daarna een fles wil en de rest ook wil lunchen, daarna M naar bed gaat en precies als M wakker wordt gaat L weer slapen. Oftewel, het wordt moeilijk om boven aan de gang te gaan.

    Ik heb vandaag dus maar even iedereen wakker gehouden / gemaakt want het was echt gewoon nodig. M ligt er net in want die was al moe en L is nog wat half aan het dutten en krijgt zometeen haar verlate fles.
     
  7. Glitterhartje

    Glitterhartje Fanatiek lid

    30 jan 2021
    2.393
    1.928
    113
    Alvast dozen inpakken met wat we niet gebruiken en gelijk kijken wat er naar de stort kan en wat er voor een 2e leven kan
     
  8. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.298
    25.761
    113
    Vanmorgen heerlijk uitgeslapen tot 10 uur.
    Net het dessert voor vanavond gemaakt, zelf lange vingers gebakken. Citroenchips staat te drogen in de oven. En voor de rest staat alles nu klaar voor vanavond.

    Ik moest eigenlijk nog boodschappen doen. Maar toen zoon zei ‘mama moet boodschappen doen’, heb ik toch even geoppert dat papa ook best boodschappen kan doen. Dus nu doet man boodschappen en ga ik vanmiddag vrij weinig nuttigs meer doen :D
     
  9. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.946
    5.255
    113
    Home
    Ik ben nu het huishouden aan het doen
    m’n man is met de oudste naar voetbal
    Meiden rommelen wat op hun kamer
     
  10. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    27 apr 2015
    2.585
    1.247
    113
    Lekker in bad gelegen, boodschappen moeten gehaald worden en een aantal wassen opvouwen en opruimen. Verder deze regendag gebruiken voor wat achterstallige administratie (zaak)
     
  11. Loufoque

    Loufoque Fanatiek lid

    17 mrt 2021
    1.744
    4.929
    113
    We zitten sinds gisteren bij mijn schoonzus en zwager in hun holiday cottage aan de Engelse kust, met acht man, onze zoon, een kersverse baby en 3 honden. We zijn vandaag met zijn drieën naar de pier geweest, een aantal achtbanen gedaan met mijn zoon. Nu weer terug om voetbal te kijken. Straks gaat iedereen weer naar huis (de UK schoolvakantie loopt vandaag af) en gaan wij onze favo chinees halen. Wij blijven hier nog tot morgen, waarna we hier vlakbij een midweek in een vakantiepark aan zee gaan verblijven.
     
    Zonnestralen, Mim89, Liekje81 en 2 anderen vinden dit leuk.
  12. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.499
    10.408
    113
    Wat heb je genaaid voor de traktatie?
     
  13. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.499
    10.408
    113
    Wat sneu!! Wel erg veel opnames.
    Ze heeft geluk gehad dat jij er was.
     
  14. meisjemetdeparel

    meisjemetdeparel Bekend lid

    16 feb 2023
    666
    1.647
    93
    De fiets van mijn dochter aan het overspuiten. Ziet er weer uit als nieuw :thumup:
     
  15. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.499
    10.408
    113
    Leuk! Deden we met de fietsen van zoon ook. Waren het net nieuwe fietsen alleen een stuk goedkoper:D
     
    meisjemetdeparel vindt dit leuk.
  16. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Vanmorgen van 6-12 gewerkt, boodschappen gedaan, thuis wat gegeten, jongste opgehaald van een kinderfeestje, thuis de jongste om laten kleden, kadootjes gepakt en naar een verjaardag geweest. Oudste wilde niet mee, man moest voetballen.
    Bij thuiskomst eten in elkaar geflanst en in de oven gedaan, was opgehangen en een nieuwe erin, die mag man vanavond ophangen. Ik denk dat het mijn beurt is om de jongste naar bed te brengen, en dan daarna lekker languit op de bank.
     
  17. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.486
    3.940
    113
    Vrouw
    Wijn drinken en voetbal kijken. Perfecte combi wat mij betreft :)
     
  18. meisjemetdeparel

    meisjemetdeparel Bekend lid

    16 feb 2023
    666
    1.647
    93
    Zeker voor die korte tijd dat ze er op kunnen. En ik hou wel van een tweedehands klus karweitje in het weekend :D
     
    owly vindt dit leuk.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Eerst uitgeslapen, thee gedronken en toen gestofzuigd en gedweild en losse troepjes opgeruimd. Daarna een eindje gewandeld en ben ik nog langs de action gelopen.
    Na de lunch hebben we met de familie een wedstrijdje gehouden met de laserguns die pas morgen terug hoeven. Ik ben lopend gegaan zodat ik meteen een mooie wandeling door een natuurgebied te pakken had.
     

Deel Deze Pagina