We (mijn ouders en ik) hebben vanmorgen eerst de kinderen van mijn broertje naar school en daycare gebracht. Daarna via livestream de uitvaart van de schoonvader van mijn broertje in Nederland gevolgd.
Balen van het feit dat ik mijn goulash die ik gisteren voor vanavond heb gemaakt niet in de koelkast heb gezet. Was zo blij, met mijn nieuwe gietijzeren pan. En ik heb zo geen tijd voor koken vandaag alles kan weg nu.
@Frun gefeliciteerd!! hier de baby net verschoond en nu flesje geven en die slaapt half ,en ik ondertussen de film bon bini Holland 3 aan het kijken
En is het echt niet goed meer? Als ik soep maak laat ik het ook wel eens een nachtje uit de koelkast als het de volgende dag nog even op wil eten. Dit gaat meestal wel goed!
Net mijn neefje naar school gebracht en dan ga ik zo met mijn vader naar het ziekenhuis, voor extra antibiotica kuur, want hij heeft heel handig in Chicago een beginnende longontsteking opgelopen. Dus zometeen maak ik kennis met het Amerikaanse medische systeem.