Wij eten 17.30u en om 18.15u zijn we klaar en heb ik alles ook alweer afgeruimd en het aanrecht weer leeg en schoon. Dan nog even tv-kijken of spelen met de kinderen voor ze naar bed gaan. Rond 18.30/18.45u gaan we naar boven, douchen etc en naar bed. Als ik dan rond 19.30u beneden kom pak ik een kop thee, een stuk chocola en ga ik op de bank liggen met de afstandsbediening en mijn telefoon binnen handbereik. Ik ben echt geen avondmens en lig zelf uiterlijk 22u in bed maar vaak val ik eerder al in slaap op de bank.
Hier gaan de kinder tussen 18.00/19.30u naar bed.ligt eraan hoe moe ze zijn. Na het eten koken samen opruimen, de kindjes nog wat lekkers en als die te bed liggen, ligt mijn vriend op de bank te slapen. Ik zit dan aan de keukentafel met mijn diamant painting. Hier heb ik veel tijd voor nodig. Soms sla ik een vond over en zit lekker op de bank. Savonds doe ik niets meer aan het huishouden. Alleen ontspanning. Behalve als ik avonddienst heb haha
Mijn dochter gaat om 19.00 uur naar bed. Eigenlijk altijd doen we daarna de TV aan en kijken we een film/programma, soms met een half oog, met laptop op schoot. Qua huishouden doe ik 's avonds niet zo veel, behalve een wasje draaien. M'n man is ICT-er, die is 's avonds op z'n laptop vaak nog bezig met projectjes, etc. En ik zit dan een beetje op FB, dit forum, of maak alvast een boodschappenlijstje, etc. Soms baal ik daar wel van. Zit je allebei op je eigen helft v/d hoekbank beetje naar een scherm te staren, pff. Maar mijn man is niet echt ergens anders voor te porren. Bijv. een spelletje spelen vindt ie niks. En 's avonds is hij vaak ook gewoon moe. We zijn wel beiden 1x per week een avond weg. (hobby, sport, uit eten met vrienden, etc) Rond 22.00 uur gaan we naar bed.
Werken, strijken,wassen draaien, tv kijken, spelletjes, koken. Dat soort dingen eigenlijk Overdag ben ik eigenlijk nooit thuis dus alles gebeurt in de avonden en het weekend.
Tja, seks... momenteel heeft mijn man wel baat bij de zwangerschapshormonen om het zo maar te zeggen. Maar normaal gesproken hebben we daar op doordeweekse avonden ook echt de puf niet meer voor. Daarnaast ben ik meer in de mood als we een avondje uit zijn geweest of samen iets leuks hebben gedaan dan wanneer hij gewerkt heeft en ik de hele avond een beetje heb zitten zappen of internetten. Het seksgedeelte speelt zich dus toch meestal af in de weekenden. Ik heb in dit topic in ieder geval mijn doordeweekse avonden besproken, mijn weekenden zien er meestal wel anders uit.
Haha leuk topic! Ik plof uit automatisme vaak op de bank, maar door dit topic ben ik me er wel bewust van dat er tal van andere dingen zijn die ik kan doen ‘s avonds.
Veel van jullie hebben echt tijd over savonds. Lekker hoor. Eer ik thuis Ben, kinderen gegeten hebben en gedoucht in bed liggen is het 20u. Dan nog opruimen, tassen inpakken voor de volgende dag, stofzuigen, de was, administratie. Mijn ontspanning bestaat uit bidden en Arabisch leren. Verder niet echt veel tijd over. Waar ik wel tijd voor maak is "wie is de mol"! Heb er weer zin in.
Wij gaan eigenlijk altijd rond 22:00 naar bed en dan is er nog wel tijd voor seks en soms belanden we eerder in bed. (van seks in de woonkamer hou ik niet jakkes)
Meestal een filmpje kijken, rondneuzen op internet, kleuren of diamond painten. Ik doe eigenlijk nooit meer het huishouden ofzoiets in de avond, geen zin meer in.. Hooguit een enkele keer wat rommelen en bijv. wat dingen weggooien. Maar nooit heel veel.