In de babymaatjes heb ik altijd veel kleding van Noppies gehad. Ik vind dat leuke kleertjes, die mooi vallen en lang mooi blijven. Tijdens het zoeken naar nieuwe broekjes voor mijn oudste kom ik ook een aantal spijkerbroekjes van Noppies tegen in mt 104. Op de foto zien ze er leuk uit, maar ik heb dus geen idee hoe die vallen. Heeft iemand er ervaring mee? Ik wil natuurlijk niet dat hij met echte 'babykleding', maar dan in een grotere maat, loopt.
Hier een dametje van 2 jaar en 2 maanden die ik ook graag Noppies aan trek. Ze is vrij smal en ik moet alle broeken altijd nog wat aansnoeren, maar ze heeft de lengte gewoon nodig. In vergelijking met andere merken is het smaller. Maar als je een tenger kindje hebt, is dit prima. Ze draagt nu overigens 92. Ik had voor komende winter al wat broeken van Noppies liggen in 98, maar dat gaat ze denk ik niet redden. Maar ik vind ze zeker niet baby-achtig.
Mijn dochter draagt ook regelmatig Noppies. Ze is lang, slank, en het is nogal een uitdaging om broekjes te vinden die haar passen. Maar die van Noppies vallen smal. Ik koop ze wel eigenlijk altijd in de uitverkoop, omdat ik ze wel wat prijzig vind.
Ik heb net noppies spijkerbroeken gekocht via limango. Zijn nu 14,99. Vind het super leuke spijkerbroeken voor jongens.