Morgen willen we lekker op pad met de kids en dan het liefste lekker naar buiten. Nu zijn mijn kids niet van die wandelaars, maar met een schat aan het einde krijg ik ze wel in actie denk ik. Nu heb ik nog nooit aan geocaching gedaan. Dus komen de volgende vragen in mij op: Wat heb ik nodig en welke caches zijn leuk voor kinderen? Of kunnen we beter eerst een georganiseerd iets uitproberen ipv zelf op stap te gaan? O ja, de hond van mijn ouders gaat ook mee. Wellicht zijn er hier ervaringsdeskundigen en ik hoop dat jullie wat ervaringen kunnen delen met me.
Ik heb geen ervaring met geocoaching maar ik ken een leuke app voor speurtochten. Troovie mijn kinderen zijn al vaak op pad geweest deze vakantie de korte speurtochten zijn gratis en je kunt ze overal uitzetten!!
Als je de geocaching app op je telefoon zet (na ingelogd te zijn op geocaching.com ) dan kun je aan de hand van de icoontjes zien wat er leuk is voor kinderen. Er zijn namelijk genoeg caches die echt kindvriendelijk en leuk zijn. Verder staat ook de moeilijkheid aangegeven van de cache. Dus begin met een makkelijke, kind vriendelijke cache zou ik zeggen .
Het is leuk om te doen! Ik heb het laatst bij een kinderfeestje gedaan. Allemaal heel enthousiaste jongetjes en 1 meisje. Er zijn al vaker topics over geweest. http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/617478-geocaching-nieuw-topic.html In het topic hierboven leg ik de 5e reactie hebt e.e.a. uit over geocaching. En in dit topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/609314-geocaching.html staan ook veel tips en worden ook veel leuke kindercaches genoemd.
Ja! Superleuk om te doen. Wij zijn half jaartje bezig en 100 caches in de pocket. Zijn begonnen op telefoon maar al snel een gps gekocht. Inmiddels gaan we ook op stap met een tas vol gereedschap. Haal alles van de site geocaching.com Onze dochter vind het erg leuk en hebben vrienden er ook al mee besmet!