Onze zoon zal zich vooral goed vermaken met vriendjes en vriendinnetjes en de animatie, Wij zelf hangen rond bij de caravan, doen wat kleine klusjes (stacaravan) en gaan er leuke dagjes samen op uit, jaarmarkten enz enz. In drentje is de omgeving prachtig dus wat fietsen en rondrijden. heerlijk.
Wij zijn niet onlangs geweest hè. Alweer 3 jaar geleden. Zijn toen in september geweest en hadden, op 2 dagen na, goed weer, zo rond de 27 graden en warmer. Die 2 dagen flink regen en ook stuk kouder. Hadden we een reden om te shoppen daar 😀 Dit jaar gaan we naar Istrië, in augustus.
Wij blijven max 2 tot 4 dagen op één camping en trekken dan weer verder, en dat zo'n 7-9 x per vakantie. We vullen dus al zeker 7 dagen met het opzetten en afbreken van de vouwwagen en rijden. Verder doen we elke dag iets actiefs buiten de camping: wandelen, fietsen, kasteel of stad bezoeken, musea. We zijn nooit meer dan een halve dag op de camping, en dan ben ik vnl bezig met opruimen, afwassen, de was en werken (emails). Als er een strand bij de camping is sluiten we de dag vaak af met een uurtje strand. Een hele dag op de camping blijven is niks voor mij, dan word ik heel onrustig. De boeken en spelletjes gaan meestal ongebruikt weer mee naar huis. Mijn kleuter vermaakt zich goed in de speeltuin, en we spelen spelletjes zoals jeu de boules.