Dag dames, Onze keuken is aan de voorkant van het huis. Het heeft een vast raam en een kiepkantel raam. Er hangt nu niets voor het raam, maar we willen wel graag iets van raambekleding. Ik ben opzoek naar ideetjes. Daarom ben ik benieuwd wat jullie voor je keukenraam hebben hangen.
Niets haha behalve een vouw gordijn. Ik ben veel in de keuken bezig en heb er heel weinig staan, makkelijker met schoonmaken.
Hier ook ene keuken aan de voorzijde. Raam van 230 breed en een draaikiep van 70 ong. Wij hebben 3 van duo rolgordijnen met van die stroken. Nooit helemaal dicht trouwens
wij hebben losse gordijnen, aan rails, maar bij een kiepkantelraam zou ik iets van plisse gordijnen doen, misschien top down bottom up...google er maar eens op.
Rolgordijn, verder hangt er niks voor. Als je graag iets voor je raam wilt hangen zou je een tak kunnen versieren of anders eens op Pinterest kunnen kijken voor ideeën.
Luxaflex, met van die brede witte houten latten (of hoe je dat ook noemt). Dit: http://cirluna.nl/img/producten/slider/horizontaal/hj_witzwart_slider.png
Hier dezelfde opzet, onze raam is 5,5m breed en bijna kamerhoog. Hier hangt een witte linnen vouwgordijn.
Ik kan geen foto maken omdat mijn telefoon ter reparatie is opgestuurd en ik nu een telefoon uit het stenen tijdperk heb. Onze keuken zit ook aan de voorkant van het huis. Wij hebben: Raamfolie. In 2 stroken onder elkaar zodat niemand naar binnen kijkt. Een grote gewikkelde tak? Kan het niet beter omschrijven Met daarin 3 witte vlinders. Deze hangt bovenin. En we hebben gewoon losse gordijnen tot aan de grond. We hebben ook draai kiepramen en andere gordijnen leken me niet praktisch.
Onderste gedeelte plakfolie en daarboven plisségordijn (zonder koord). Op het raam hangt een slinger met 'spring' erop en een hanger verticaal met de letters HOME
Op het moment een sticker van een ooievaar en de naam van onze zoon! Verder een rolluik, en als de stickers weggaan komt er anti-inkijkfolie op het raam.