Ik heb laatst de tegels gereinigd met HG groene aanslag reiniger en daarmee is al het groen weg gegaan maar rond de tafel is er een vettige en super gladde aanslag blijven liggen.. Geen idee wat het is. Het lijkt wel een extra laagje op de tegel. Als het nat is door regen wordt het spek glad! Weet iemand toevallig wat dit is en wat ik eraan kan doen?
Ja wij hadden dit ook na het behandelen met HG. Ik denk dat het wel de alg dood maakt maar niet weghaalt. Wij zijn alsnog met een schrobber aan de slag gegaan afgelopen weekend met emmers water en soda en de hele tuin is weer als nieuw! en niet glad meer. We hadden al een paar jaar niet veel gedaan aan de tegels hoor maar nu is het dus weer goed. Je kan ook een sopje met groene zeep gebruiken.
Onze houten vlonder was spekglad. Daar zat ook zo'n groen glibberlaagje op. Ik heb het geschrobd met water een schoonmaakazijn. Werkte heel goed, is niet slecht voor het milieu en lekker goedkoop. Dat zou je op de tegels ook kunnen proberen.
Hoge druk spuit is super slecht voor de tegels. Heb het vorig jaar gebruikt en wat een rotzooi geeft dat en de groene aanslag werd er alleen maar erger door dit jaar.. Dus dat wil ik als laatste redmiddel gebruiken haha. Ga morgen eens azijn en soda kopen en schrobben met een bezem.