Wat doen jullie met je trouwjurk?

Discussie in 'De lounge' gestart door PDaphne, 9 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Wat een mooi idee biancs! Ik kreeg kippevel van je woorden. Ik hoop dat je dochter er later mooie herinneringen aan heeft van jou en dat de jurk haar enigszins troost kan brengen...

    Ik heb mijn trouwjurk op zolder hangen in de hoes. Ik speelde vroeger ook graag met mijn moeders jurk :D en ik vind m te mooi om weg te doen, teveel mooie herinneringen aan. We overwegen om over een paar jaar opnieuw een huwelijksfeest te geven om ons samenzijn te vieren met familie aan de andere kant van de wereld. Ik zou zo dezelfde jurk weer dragen dan. Love it!
     
  2. Heartbead

    Heartbead Niet meer actief

    Hier hangt hij in de kast. Ik heb hem wel uitgewassen maar hij blijft vies. Moet eigenlijk naar de stomerij. Ik heb nog geen idee wat ik er verder mee ga doen. Ben ook pas 2 jaar getrouwd.
     
  3. Pickle

    Pickle Fanatiek lid

    7 mei 2010
    1.293
    5
    38
    Wat lief :)

    De mijne ligt op zolder te verstoffen. Heb wel eens geprobeerd hem te verkopen, maar niet gelukt toen. Misschien zet ik hem binnenkort nog eens op marktplaats, en anders doe ik hem ook in de kledingbak.
     
  4. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    23 apr 2007
    2.985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Verknipt😀
    Nee ff serieus, mijn vriendin heeft er de bekleding van wieg mee gemaakt!
     
  5. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Ik heb een korte trouwjurk en ik heb hem gewoon gewassen maar kort wordt minder vies natuurlijk.
    Maar waarom ik hem bewaar weet ik ook niet. Ooit nog een keer trouwen met mijn man doe ik niet en ik weet ook niet of ik er ooit weer in pas.

    Ik heb wel leuke herinneringen aan de trouwjurk van mijn moeder. Die heeft ze ook na de scheiding bewaard en ik heb hem als kind zeker een aantal keer aangehad. Als volwassene paste ik hem niet meer, niet heel gek want het was maat 34 en ik ben 1,86m en stevig.
    Zelf (nog) geen dochtertje dus als die niet komt ga ik hem wegdoen denk ik (schenken)
     
  6. Caithy

    Caithy Fanatiek lid

    8 feb 2013
    3.713
    1.060
    113
    Hier in de kast, laatste wel weer aangetrokken en hij was gewoon te groot!!!
    Maar hij is nog steeds prachtig!
     
  7. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.181
    4.495
    113
    Direct na de bruiloft heb ik hem laten stomen, mijn sleep(je) zat onder de vieze voetstappen en bier...(was een leuk feestje zullen we maar zeggen), nu hangt hij in een hoes op zolder in een kast!
     
  8. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    9 jan 2013
    9.521
    3.739
    113
    Hier was m'n jurk ook behoorlijk vies, dus ik heb 'm na een paar weken wel naar de stomerij gebracht. Daarna is hij in een zak in de kast gegaan.
    M'n zusjes hebben 'm wel allemaal een keer aangehad, ik was de eerste die trouwde dus iedereen was benieuwd hoe dat nou stond.
    Inmiddels zijn ze bijna allemaal zelf getrouwd dus ik denk dat hij de komende jaren gewoon in de kast blijft.
    Wegdoen vind ik zonde, we zullen zien wat er in de toekomst mee gebeurd.
     
  9. manamana

    manamana Fanatiek lid

    30 apr 2014
    1.372
    22
    38
    het Noorden
    Hij hangt in een hoes op zolder.
     
  10. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Mijn trouwjurk is na onze laatste foto sessie in de container beland. Bij onze laatste foto's ben ik het water in gegaan. De jurk was daarna zo vies en zat vol met vieze smurrie.
     
  11. Nora1983

    Nora1983 Fanatiek lid

    21 dec 2011
    2.624
    4
    38
    NULL
    NULL
    "gelukkig hebben we de foto's nog" :D :D
     
  12. Nora1983

    Nora1983 Fanatiek lid

    21 dec 2011
    2.624
    4
    38
    NULL
    NULL
    Gisteren waren we 5 jaar getrouwd. Mijn jurk heb ik na de trouwerij laten reinigen bij de stomerij. Weet niet meer wat het heeft gekost. Mijn jurk was niet bepaald geschikt voor de wasmachine(paste die niet eens in, haha). Ik heb 'm daarna in de originele zak in de kast gehangen. Haal 'm 1x per jaar tevoorschijn, gewoon even kijken en terugdenken aan de trouwdag. Ik bewaar 'm wel, kan niet wachten tot de dag dat ik 'm aan mijn dochtertje kan laten zien. Ze is nu 2,5 dus ze snapt er nu nog niks van.
    Ik zou 'm nog wel een keertje aan willen, voor een 2e keer onze trouwgelofte afleggen in de kerk, maar helaas, mijn man heeft daar geen zin in, haha!
     
  13. megacarls

    megacarls Niet meer actief

    Mijn moeder heeft die van mij met de hand in bad gewassen terwijl we op huwelijksreis waren. Ze heeft hem zelfs laten repareren (scheuren erin).
    Hij heeft een poos op mijn hobbykamer op een paspop gestaan. Tot er een kindje kwam (hij heeft er toch bijna 2 jaar gestaan). Daarna in de hoes op de slaapkamer.
    Ik heb hem pas weer tevoorschijn getoverd en DL erin gestoken. Dat vind ik wel leuk om te doen later nog eens, als ze geen kleuter meer is ;)
    Maar verder heeft hij geen bestemming meer. Verkopen kan niet meer. Het is een jurk van 2007. Vind ik zonde ook.
     
  14. MammaMaaike

    MammaMaaike Actief lid

    1 feb 2008
    234
    0
    0
    Ik heb ook foto's van mijn dochters laten maken in mijn jurk. Vond het ook zo jammer dat zo een dure jurk, maar 1x gebruikt kon worden.
    Ik heb hem van mijn ouders gekregen, dus zou hem ook niet snel verkopen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      12 KB
      Weergaven:
      73
  15. Ellen1989

    Ellen1989 Bekend lid

    21 dec 2009
    636
    265
    63
    Vrouw
    Militair
    Tilburg
    Daarom ;):D
     
  16. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Ik heb hem zelf uitgewassen. Er zat gewoon een wasvoorschrift in.
    Nu hangt hij inmiddels 17 jaar in een hoes in de kast.
    Passen doe ik hem niet meer, denk ik. Ben een kilo of 10 zwaarder dan toen.:(
     
  17. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    2 jan 2007
    13.206
    432
    83
    Vrouw
    home sweet home
    Hij hangt de hangen in de kast:). Eigenlijk best zonde, maar ik krijg er te weinig voor terug en daarom doe ik hem niet weg.
     
  18. wondertje2015

    wondertje2015 Fanatiek lid

    26 jan 2016
    1.454
    90
    48
    Vrouw
    huisvrouw
    bij mijn geliefde

    Ja ik heb er ook wel aan zitten denken om te verkopen maar toen dacht ik er zijn zoveel mensen die er geen geld voor hebben. Ik voelde me die dag echt een prinses en dat gun ik elke vrouw. Daarom indd in een kledingbak gedaan :) Soms kan ik wel lief zijn hoor :p
     
  19. Sifra

    Sifra Niet meer actief

    De mijne hangt in de kast met nog steeds dezelfde vlekken er in als bijna 12 jaar geleden. Ik wil hem nog steeds een keer wassen of laten stomen en dan op een paspop op de overloop.
     
  20. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Ik had geen jurk maar een top en rok. Zag er wel uit als een jurk maar kan de 2 nog anders gecombineerd dragen en dat doe ik ook nog steeds.

    Had geen witte 'jurk' dus dat maak het herdragen al heel wat makkelijker.
     

Deel Deze Pagina