Nou weet ik niet wat er speelt door je openingspost die een beetje kort is.. dus dan hou ik het ook kort.. Vriendschap moet van 2 kanten komen?
uuuh ik vind dat eigenlijk niet zo raar, als het altijd maar van een kant moet komen ja dan heeft die gene op een gegeven moment er ook geen zin meer in.
Volgens mij heeft ts iemand uitgenodigd. En diegene heeft denk ik gezegd "jij komt niet bij mij dus ik kom niet bij jou". En volgens mij is ts het niet mee eens met deze reactie. Sorry ts als ik het verkeerd heb
Mijn vriendin komt ook altijd bij ons thuis, want zij woont hier 1.5 uur vandaan en komt af en toe in het weekend hier. Ik ben daar nog maar 1 keer geweest. Soms loopt het zo! Maar in een andere situatie kan het weer niet acceptabel zijn.