Wij hebben echt weer 'pech'... Onze verhuizing staat aankomend weekend gepland. Vrijdag sleuteloverdracht en poetsen. Gelukkig is het wel een koel huis waar we naartoe verhuizen met airco , maar toch niet ideaal om zo actief te zijn op zulke dagen.
Ik ga bij mijn ouders zitten, die hebben airco door het hele huis! Heerlijk. En ons eigen huis blijft de hele dag hermetisch afgesloten!
Plekken waar geen of onvoldoende schaduw is, mijd ik met die warmte. Hier blijven we dus lekker thuis, zetten het zwembadje weer op en de parasol. Kan koud drinken in de koelkast en veel ijs eten
Lekker!! helaas hebben wij geen tuin.. anders had ik het ook wel geweten.. en kan wel binnen gaan zitten met de airco maar daar word ik ook niet echt vrolijk van met alles dicht.. Ik denk dat ik nu gewoon rond half 12 (na het ochtend slaapje van me dochter) ga en dan tot 2 uur zoiets! hebben we toch nog even kunnen zwemmen en de tijd dat het echt te heet is zijn we weer thuis!
Ehm, je weet dat juist op warme dagen geadviseerd wordt tussen 11 en 3 de zon te mijden? Je kiest hiermee echt het allerslechtste moment van de dag he? Dan is de zon op z'n sterkst! Je ouders hebben geen tuin?
Ik heb net zitten zoeken en je heb gelijk inderdaad.. Ja me ouders hebben wel een tuin.. maar me zus en me moeder willen per se gaan zwemmen.. ze heeft zelf ook een dochter van 1 jaar (5 dagen ouder als de mijne) en zij kijkt nergens naar.. ik dacht eigenlijk dat dit wel zou kunnen maar ja ik vind het lastig.. kan verder naar niemand toe waar ze een zwembadje zouden hebben.. zucht Ik heb er al iets van gezegd tegen me moeder dat ik niet in de middag wil omdat het dan het gevaarlijkst is en ik voel gewoon dat ze me een zeikerd vindt..
Juist niet teveel doen, als je er op uit gaat om te zwemmen ben ik al vermoeid bij het idee van inpakken, in de auto of op de fiets, daar een plekje zoeken, alles uitpakken, insmeren, opletten qua stroming als het buiten water is, risico op blauw alg... Nee wij blijven lekker in de tuin. 's Ochtends vroeg ramen en deuren open en als de zon schijnt alles dicht en gordijnen dicht. Tussen 12 en 3 spelen we dan binnen. 's Ochtends en later in de middag lekker in de tuin met badje, waterplay, gietertjes, ijsjes.
Wij gaan naar Bussloo (groot water bij Apeldoorn) Veel bomen dus veel schaduw en een lekker schoon strand + water
Doet ze nog een middagslaapje? Dan zou ik zelf haar op tijd laten slapen en daarna lekker gaan zwemmen dan. Thuis al goed insmeren met een factor 50, (moet een half uur voor je de zon in gaat), petje op en zoveel mogelijk in de schaduw. Eind van de middag is aangenamer dan rond 12 uur ook nog eens
UV pakje kopen bij de etos, kruidvat oid. Is ook factor 50+ en dan petje op, goed gezichtje/armen etc smeren en lekker nat houden.