Hoi, Ik vraag me af wanneer je gaat overstappen van speen. Ik gebruik voor Daan nu de Difrax S..maar hoe weet ik wanneer hij een andere speen moet?Hij knoeit soms best wel met deze speen, vooral als hij moe wordt. Wanneer stap ik over op een andere of op M? Liefs Emma
Als hij nog knoeit zou ik zeker nog even wachten. Op het moment dat je merkt dat hij harder moet zuigen om zijn voeding te krijgen, dan kan je langzaam overgaan op een grotere maat.
Hoe kan dat eigenlijk dat het gaatje groter moet zijn als ze ouder worden? Krijgen ze juist minder kracht in hun mondje ipv meer ofzo?
ja zo kan je het verwoorden namate je kleine ouder wordt verzwakt idd de zuigkracht als je kleine langer dan 30 min over haar/zijn flesje doet dan wordt het tijd om op een maatje groter over te stappen
ik ben toevallig vadaag van speen nr. 1 naar speen nr.2 overgestapt. noa werd steeds drukker terwijl ze haar fles kreeg en deed er ook steeds langer over. nu was ze heel rustig en binnen een kwartier was der flesje leeg.
Ik gebruik voor Chenoa nog steeds difrax S terwijl ze al bijna 7 maanden is. Als ik een M gebruik, is haar fles binnen 5 minuten leeg. Ook pap met de 3standen speen gaat uit standje 1. De rest gaat veel te hard.