ik heb sinds een aantal dagen steeds harde buiken zit alleen niet echt regelmaat in en sinds gister steeds het gevoel super ongesteld te zijn/te worden van de krampen in mijn buik. verder voel ik me niet echt fit een beetje een raar gevoel en slaap heel onrustig. weet dat elke bevalling anders begint maar vraag me af of dit iets zou kunnen betekenen weet dat het dan als nog afwachten is.
Heb dit gevoel al twee weken en 1 cm ontsluiting maar geen beeb Maar het is natuurlijk voor iedereen anders dus kan je helaas niet helpen.
Ik heb sinds 2 dagen ook een ongesteldheidsgevoel in mijn buik, vooral 's nachts heb ik er last van. Zolang er nog geen regelmaat in zit zijn het alleen voortekenen denk ik, kan ook nog wel een paar weken duren.
weet dat het ook nog wel een paar weken kan duren in mijn geval tot max 18 oktober dan staat mijn ks gepland,ik geniet nog steeds van het getrap in mijn buik hoop alleen heel erg dat het spontaan begint(ook dan word het een ks)dan is je kindje er voor mijn gevoel echt klaar voor om het zomaar even te zeggen.was gewoon heel benieuwd of meer mensen dit voelen en waar dit het begin bij is/was
Zolang er geen regelmaat in zit is het meestal geen bevalling. Bij allebei mijn kinderen weken voorweeen gehad maar pas na uitgerekende datum bevallen. Succes! Probeer gewoon lekker veel tussendoor bij te slapen als dat lukt.
Hier ook dat menstruatieachtige gevoel onregelmatig in me onderbuik. Mijn kindje is al helemaal ingedaald volgens de gyn. Ik denk dat het vooral de spieren zijn die zich aanspannen omdat het hoofdje er vast tussen ligt. Kan soms ook erg pijnlijk zijn. (Baarmoeder is een grote spier.)
Ook ik heb al sinds een kleine week deze "klachten", maar sinds gisteren heb ik er ook licht bloedverlies bij gekregen, dus ben benieuwd of het nu dan toch meer gaat doorzetten...