Mijn jongens zitten nu in 74, soms al wat 80 en de kleertjes van Next naat 74/80 passen nu prima. Broekje maat 80 is wel echt te ruim nog. De overhemdjes voor de bruiloft die ik had besteld zijn 74/80 en die hadden echt geen maat kleiner gemoeten, die leken eerder iets krapper te valleb.
Next vind ik ook de 2e maat vallen mijn zoon zit in 74 heeft van next nog 68/74 74/80 is nog te groot
Hahaha geweldig!! @next Hier valt het idd ook als tweede maat! @elvira Wat een vrolijk mannetje Novan draagt dit vandaag👍
Bedankt voor jullie reacties wbt next. Dan bestel ik de broekjes in 80/86 aangezien hij daarvan nu in maat 80 zit. De shirtjes doe ik dan 74/80 want daarvan is 80 nu nog te groot. Dan kan hij het vast over een poosje aan. Jmay.. heb jij toevallig een webshop met babykleertjes?? Kleertjes komen me bekend voor
Hahaha nee joh dat is wel verkoeling vind ik hahaha Als je op straat loopt no way haha zelfs in de avond is het nog 30 graden.
Heerlijk roosje! Geniet ervan met je gezin! Ik ben stiekem een klein beetje jaloers.. Zou zo graag op vakantie willen, maar is geen doen met 3 baby's.
Nee dat snap ik natasjeee dan zou je een huisje in belgie of nl moeten doen. Wij gaan voor het eerst met de kleine naar de schoonfamilie..
Wat een leuke knappe kindjes komen er voorbij! Ik durf ook een keer mee te doen Niet van vandaag, maar deze outfit is gewoon te leuk! Die moet geshowd worden!
Deze foto is al een weekje oud, maar d'r ouitfitje is zo schattig. (Ze zat even in driftbui omdat ze geen melk met een speentje kan drinken )