haha, ja ik weet het Mirell, er staat me vast een heleboel te wachten maar goed tot het zover is trek ik haar lekker aan wat ik mooi vind haha! @Luna: tnx!!
Voorheen had ik een hekel aan rood, maar nu ik ontdekt heb hoe goed de kleur haar staat heb ik me eroverheen gezet. Dus vandaag: Rood shirt Cakewalk, jeansrokje H&M, legging Zeeman.
thanks Madelief zag trouwens gister een meiske lopen, die leek me toch op jouw puck! Maar gezien de kleertjes dacht ik toch niet dat ze 't was Klijntjuh, ben je nog geslaagd voor wat stoere kleertjes voor je manneke?
vandaag geen foto maar ze zag er super uit rokje met stroken en shirt met vlindertjes blauwe jasje van z8 de nieuwe en haar witte lakjas mocht omdat ze alleen mee in de auto hoefde op visite deligt rood is wel leuk he! Lynn ondanks Amy-Lynn haar koppigheid bepaal ook ik wat ze aanmoet hoor na een fikse gilpartij haal ik haar over met iets anders
Mirell, zeker wel, heb zelfs alweer wat roods gekocht voor van de zomer hihi. Madeliefke: nee Dordt..... volgensmij was ze met opa en oma.... droeg een ribbroekje en regenlaarsjes van de hema.
Nee, is ze dan zeker niet geweest . Wel grappig, hoor nl over mezelf ook altijd dat ik zo'n bekend gezicht heb, nu heeft mijn dochter ook al een dubbelganger haha
@deelight: leuk hoor dat rood! @Mirell: nou klinkt als een super outfit! En jouw meisje is ook wel een pittige tante zo te horen hoor! @foto in album (z8 outfit van zomer collectie)
Nog even niet terug gelezen... ga ik straks even doen... Hier vandaag carnaval op KDV... met onze pippi Bumba. Bekijk bijlage 135437
leuk lynn en superschattig miekje! Hier heeft Sam vandaag een boevenpakje van noppies en babynikes aan. Op de rommelmarkt gekocht maar ik vind ze echt mega schattig! Let niet op zijn gezicht, hij was het er niet mee eens dat ik een foto wilde nemen.
En Emma heeft haar bakkeboe jurkje aan. Ik vind het jurkje best leuk (zeker voor die prijs) maar het hoofdgat had echt groter moeten zijn en van mij had het lijfje wat langer gemogen. Het is een 86 en verder zit ie goed maar als ze hem in 92 hadden gehad had ik denk ik een maat groter genomen.
@ debby, wat een schatjes! haha vandaag allebei streepjes. Leuke jurk van de bakkaboe!!! De kleine ziet er ook lief uit.