Hallo meiden, Laats kwam ik op internet een pagina tegen waar vakanties per opbod worden geveild. En om eerlijk te zijn klinkt het allemaal geweldig!. En als het klopt? Nog goedkoop ook. Maar ik ben een beetje bang voor het addertje onder het gras. Want die kan ik dus niet vinden. Wie van jullie kent deze site en heeft er ervaringen mee?? Alvast bedankt voor de reacties. Liefs Janna
volgens mij was er laatst in de lounge hier een topic over, wel positief geloof ik hoor! Je moet alleen altijd goed kijken naar de bijkomende kosten. Maar verder zijn er zover ik toen las, al heel wat mensen naar volle tevredenheid een (mid)weekje mee weggeweest. Overigens: Roompot heeft zelf ook vaak erg goede aanbiedingen. En ook via 'inpakken en wegwezen' komen er vaak leuke acties voorbij.
heb zelf net vorige week een bieding gewonnen...we gaan voor 35 euro een weekend naar belgië..... Niks addertje onder het gras. kan je wel aanbevelen, ga niet als een gek lopen bieden. Wacht tot 3 seconden voor de veiling afloopt en doe dan een goed bod. (bijvoorbeeld 5 euro meer als de laatste bieding)...goede kans dat je hem dan hebt...zo deed ik het. Suc6!!
VOORDAT JE ERGENS OP BOEKT!!!!! WEL ADDERTJE!!! :x Wij hadden dus een weekendje België gewonnen met vakantieveiling, maar nu snap ik waarom het zo goedkoop kan....... We kwamen gister aan bij vakantiepark het blauwe meer in Lommel en het was VRESELIJK! We kregen een 6 persoons comforthome...nou wat comfort zeg... Eenmaal daar aangekomen om 20:30 ingecheckt. Ik kreeg weinig informatie. Afin, naar de 6 persoons comforthome, maar eenmaal daar waren we geschockt. Wat een oude caravan! Eenmaal binnen was het nog erger! ALLES was vies, vlekken (vieze bruine grote vlekken!!) in het tapijt, overal spinnewebben, dingen kapot (waar je je aan zou kunnen bezeren!), de fruithagelslag van de vorige huurders lag nog op de bank, vloer was vies en de douche helemaal: smerig, zelfs bloedvlekken en totaal niet schoongemaakt en schimmel op het gordijntje dat er hing, waar je naar mocht kijken wanneer je op het toilet zat! We durfden ons niet te douchen, laat staan onze schoenen uit te doen in de caravan. Even rustig zitten was er ook niet echt bij, zeker niet voor iemand met rugklachten op die dunne bankjes. Het liefst wilden we meteen weer vertrekken, maar het was laat en we hadden de puf niet om weer terug te rijden. We hadden onze baby van bijna 5 maand mee. Campingbedje kon niet in 1 van de slaapkamers, dus hij moest in zijn kinderwagenbak! Lakenset op ons bed en liggen....maar de vering van het matras prikten gewoon in je lijf!! Ik heb zelf rugklachten zoals eerder vermeld, en kon dus niet slapen van de pijn!! Tevens lag ik op de tocht door de belachelijk vele ventilatieroosters in de caravan....ik voelde de wind over mijn gezicht gaan. De volgende ochtend was ik erg verkouden! De baby ook. Het was ook ijskoud smorgens in dat ding!!! We wilden nog naar het zwembad van een volgens 1 van hun medewerkers nabij gelegen park gaan, maar werden gebeld door een familielid die op internet had gezocht naar dit vakantiepark, dat deze niet op een half uurtje rijden weg lag, maar op 3 kwartier!! Dit zagen we dan ook niet zitten! We wilden gaan klagen bij de receptie, maar helaas, die zou pas om 10:00 open gaan! We waren om 06:00 al op! We zagen het niet zitten om daarop te wachten en hebben de sleutels in de sleutelbox gedaan en zijn weggegaan! Eenmaal thuis hebben we op internet gezocht op revieuws over dit vakantiepark, wat we natuurlijk voordat we geboekt hadden hadden moeten doen, maar we schrokken ons kapot! Zoveel klachten! Niet normaal! Dus als je WILT boeken, check dan eerst revieuws op internet!
het hoeft niet zo te zijn als hierboven beschreven zelf ben ik afgelkopen week in park arnhem via vakantieveilingen geweest en was goed! oke het campingbedje past niet op je slaapkamer erbij maar de kleine slaap t dan gewoonb in een andere slaapkamer (dit moet bijna overal in stacaravans) het zwembad ect was erg goed wij gaan zeker wer
DAAROM zeg ik ook: check eerst op internet reviews (zoover.nl bijvoorbeeld) dan weet je waar je heen gaat. Daarbij...campingbedje MOET in een andere slaapkamer passen? nee hoor.....dat zijn ze niet verplicht helaas. Maakte het dus in bovengenoemd park mee en heb het al een keer eerder meegemaakt met mijn dochter op een ander park.
De meningen zijn erg verdeeld. Zo hebben wij net geboekt bij Hengelhoef ook een park van de Oostappen groep. Ook veel slechte reviews over gelezen. En ook weer een hoop mensen die genoten hebben. Dus we wachten het af.....ben benieuwd!
mijn zwager is net terug.... helemaal leuk alleen lag het naast een testcirquit voor raceauto,s hahahahha als je dus inderdaad even op zoover vakantiebeoordelingen kijkt van tevoren dan ben je dit soort dingen voor, verder het reisje op zich was prima 30 euro voor lang weekend voor 4 personen je lacht je toch dood om die prijs.... was 7,- per persoon ofzo... oja kwam in totaal nog 20,- bij maar dat was venteovren keurig vermeld al voordat je ging bieden bij de info over de reis dus was het ong 12,- per persoon gr Jose
Bij ons was het ook niet op en top schoon, maar niet zo vies als eerder beschreven. Dus eerst een dweil door het comforthome gehaald wat 5 minuten werk was en t was weer toonbaar(der). Wij zaten dan ergens anders ook via vakantieveilingen. Met zijn 5en in een 6 pers. comforthome (caravan). Dit zouden we niet weer doen omdat het gehorig als de pest is, klein en ligt niet echt lekker. Máár t kostte ook geen drol en de rest was top!
Wij zijn ook net terug van een weekendje Prinsenmeer in Ommel-Asten. Ook gewonnen via vakantieveilingen.nl. Wij zijn er geweest met 4volwassenen en dreumes van 1 jaar. Er waren geen addertjes onder het gras. Wij hadden ook een comforthome en bij ons paste het campingbedje wel in de slaapkamer. Je had alleen niet veel ruimte om verder nog wat te doen in dat kamertje maar ja, het verschonen etc deden wij gewoon in een andere slaapkamer of op de bank. Onze caravan zag er netjes en schoon uit dus denk dat jullie gewoon echt pech hebben gehad. Zwembad was prima en de faciliteiten ook prima. Oke, het is niet te vergelijken met centerparcs of Landal natuurlijk maar het is eigenlijk ook meer een camping dan bungalowpark. Ik vond het voor herhaling vatbaar. Je moet er gewoon weinig van verwachten maar voor weinig geld kun je er toch nog even tussenuit.
Goed hier dan nog een keer mijn vraag; hoe lang duurdt het voor je je "bon" binnen hebt? Week of 2 geleden heb ik geboden en "gewonnen" meteen betaald.....
Heb ik ook gehad en daar staat "De Hotelbon zal na ontvangst van de betaling binnen 3 weken per post naar u worden verstuurd" Dit was de 23ste dus ik wacht het nog even af.....
Ooooh heerlijk, ik heb al 2 keer op deze manier een dagje weg naar de Zwaluwhoeve "gewonnen". Alleen is dat nu niet zo handig . Ik vind het zelf echt een leuke site, ze hebben soms echt heel leuke aanbiedingen!
Op vakantieveiling.nl staan ook regelmatig vakanties naar Spanje in een bungalowtent van CostaCamp. Deze tenten zijn echt super en de plekken heel erg mooi. Meestal bieden zij vakanties aan in de kindervakanties en heb je voor niet al te veel geld een supervakantie! Hier kun je ook meer lezen over CostaCamp. En NEE ik heb geen aandelen .
Ik heb al een paar keer iets via vakantieveilingen geboekt en goede ervaringen. Een keer een weekendje Hengelhoef voor welgeteld 5 euro! Helaas kreeg ik de avond voor vertrek een ongeluk, dus konden we niet gaan. Verder wel goede ervaringen hoor. Idd, even de reviews op internet lezen, goed letten op bijkomende kosten (bijv. verplichte eindschoonmaak voor 60 euro of zo) en even op de site van de aanbieder kijken wat het normaal kost. Daar ben ik laatst ingestonken, toen heb ik iets gewonnen, voor meer dan wat het normaal kost, haha, stom van mezelf natuurlijk. Maar verder is het een leuk concept, waar je soms echt superaanbiedingen kunt scoren.
Nou helaas nog steeds niks ontvangen! Is nu bijna 4 weken..... En het geld is wel meteen afgeschreven. Dus ik ga er maar eens achteraan. Heb het half april nl nodig!