Dat lijkt me idd geen lekkere combi.. Dat zoete van die bv met dat wrange van die wijn, de kans op schiften.. Nee, ik drink mijn wijn liever zonder borstvoeding..
Hahaha.... Nu zit t wel in een lekkere verpakking..... De borstvoeding dan.... (moet positief blijven, in dit topic toch )
Tsja ben t er ook wel mee eens hoor.... En eigenlijk stiekem vooral hier... Zit hier 'al' een jaar en t word steeds erger naar mijn idee.. Ondanks dat sommige dingen hier ook nog wel gezellig zijn In sommige hulp topics word eerst heel veel raad gegeven... Reageert ts niet dan kan je een hoop gezeik en gemene opmerkingen verwachten... Net als de standaard zin als iemand per ongeluk zwanger is geraakt en twijfelt hoor je altijd wel ja maar sommige mensen kunnen geen/moeilijk kinderen krijgen... En word de ts half opgevreten voor haar gevoelens... Tsjaa moeten t er maar mee doen he (en nu gaat natuurlijk iedereen zeggen dan moet je hier niet komen... Ook zo lekker standaard)
Hee, wie weet trekt dit topic wel zoveel leden dat het record tóch verbroken wordt. Relluuhh jongens. Zo, en nu ga ik slapen, morgen weer werken..
Klopt, ik weet nog wel vroeger toen zp net gestart werd toen was het echt super gezellig, tuurlijk wel eens een discussie maar altijd vol respect, mensen respecteerde elkaars mening enzo maar toen zp groter en groter werd kwamen er ( logische ) meer mensen meer meer verschillende meningen en veranderde heel veel.. Soms wel erg jammer maar goed so be it ... Precies zoal jij zegt
Ben het volkomen met je eens! Wat niet wegneemt dat we vast zelf ook wel eens mee doen met zeiken.. Maar hier is het glas ook wel halfvol. Lijkt wel of er steeds meer mensen zijn waarbij het halfleeg is.. Volgens mij bedoelde je dat?
Hahah nou dat zou wel leuk zijn maar denk niet dat dat gaat lukken, denk dat je beter zoiets kan doen in de winter ofzo ...
Ik ben het wel met je eens! Maar tis echt erg momenteel of het in de lucht zit ofzo. Een paar voorbeeldjes wat ik hier tegen kom op het forum: Mijn man drinkt 2 biertjes perdag gaat een paar paginas goed en hoppa op pagina 6 is hij alcoholist We hebben weinig geld maar zijn wel zwanger.op pagina 3 word je afgebrand want hoe kun je nu zwanger raken als je weinig geld hebt hoe onverantwoordelijk ben je dat slechte ouder etc etc En zo zijn er nog wel meerdere dingen. leef je eigen leven en hoe eens op met mensen te veroordelen
Tja je weet het nooit.. Nou, mensen, moeten jullie morgen niet werken? Ik moet nu echt gaan, douchen en slapen, want om 5.45 gaat de wekker weer.
Nee ik ben een huismama dus ik moet morgen heel vervelend met de jongste in de tuin gaan spelen en van de zon genieten ... Werkse