Wat een *****hekel heb ik hieraan...

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 4 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Robijntje74

    Robijntje74 Bekend lid

    10 mrt 2009
    606
    2
    18
    Ach wat zielig voor dat beestje,sommige mensen zijn geen dieren waard.

    Zo hebben wij sinds 8 weken een mechelseherder pup uit het asiel gehaald,waarvan de moeder in beslag is genomen bij een broodfokker.

    Bij ons in de straat woont een gescheiden man die eerst een kat had,en een paar weken terug hoorde we dat hij die weg had gedaan omdat die in de gootsteen plaste,daarna had hij een mechelseherder uit het asiel gehaald en die heeft hij bijna de hele dag opgesloten gehad in een ruimte van ongeveer 2 bij 3 zonder water.Daar hebben mensen ook de dieren ambulance voor gebeld maar hij heeft alleen een waarschuwing gehad en een boete wat bepaald wordt door justitie.

    Nu heeft hij die mechelseherder ook niet meer en loopt hij met een jackrussel.Het lijkt wel als een dier hem te lastig wordt dat hij hem van de hand doet.

    Ik kan daar echt niet tegen.
     

Deel Deze Pagina