Hoi dames, Ik word er onderhand een beetje moedeloos van en het word met de maand erger! Ik heb iedere maand verschrikkelijk veel ovulatiepijn. ik kan dan echt niet meer recht staan en moet echt gaan liggen met een kruik. Die pijn duurt ongeveer 2 tot 3 dagen. Aan het einde krijg ik dan nog eens een enorme steek van zo'n ongv. 2 minuten. Dit is dan mijn eisprong, want daarna heb ik geen last meer. Een beetje een zeurend gevoel, maar daar blijft het dan ook bij. Ik ga hiervoor naar de osteopaat en ze voelde een vernauwing in mijn eileiders, waardoor het eitje niet of nauwelijks erdoor kan, laat staan op een goede bevruchting. Het gaat al wel een stuk beter zegt ze, maar de pijn die ik gisteren had was weer niet te doen, dus vraag me echt af of er verbetering in zit. 18 aug. mag ik naar de gyn. Dit omdat ik zoveel pijn heb iedere maand, dat ik echt denk dat het niet normaal is. Denk dat iedereen wel kan snappen dat het vrijen dan ook niet echt leuk is! De zin is er wel, maar eenmaal bezig moeten we snel stoppen omdat het gewoon teveel zeer doet. Heel verhaal alweer haha, maar hebben jullie ook last van ovulatiepijn of zijn er die daar ook mee naar de dokter zijn geweest en wat is er dan gebeurd?? hoop dat iemand wilt/kan reageren, ben echt wel eens benieuwd!
Da's wel heftig zeg! Ik voel mijn ovulatie wel. Toevallig, een paar dagen geleden dat het ook echt zeer deed. Alsof het helemaal verkrampt was ofzo. In iedergeval was het bij mij gauw weer weg. ik hou dan altijd nog een zeurderig gevoel in mijn onderrug eraan over.
denk dat het voor iedereen wel een beetje anders voelt, echt een verkramping heb ik niet, beetje moeilijk uit te leggen, maar het gevoel is constant aanwezig en maar aan 1 kant, gaan staan is al een hele opgave voor me baal er zo van!! ben in ieder geval wel blij dat ik naar de gyn mag hiervoor..
Hoi Jipje, ik wil je niet bang maken, maar ben je al eens getest op endometriose? (zie #EndometrioseStichting, menstruatiepijn is niet normaal - Symptomen ) Mijn zus weet sinds kort dat ze hier last van heeft en jouw klachten lijken echt heel erg op die van haar.. zij heeft ook vooral rond de eisprong heel veel pijn, niet zozeer tijdens haar menstruatie (dat is meestal het geval bij endometriose, maar hoeft dus niet). Je zei dat je al een afspraak hebt staan bij de gyn, ik hoop voor je dat hij/zij je meer duidelijkheid kan geven! Sterkte ermee!
jeetje.. dat lijkt er wel heel erg op ja!!! eigenlijk 9 van de 10 symtomen heb ik ook. Ook sepastische darmen en depressiviteit enzo (heb ik gehad). heb ook al cystes gehad in het verleden.. en mijn anticonceptie werkte vaak niet goed bij mij. bloedingen die 4 weken aanhielden en mijn spiraal zat ook niet goed. kan jouw zus toch wel kinderen krijgen dan?? ben echt wel eens benieuwd nu ik dit gelezen heb of ik dat zou hebben..
Ja hoor, endometriose betekent absoluut niet dat je onvruchtbaar bent! Veel vrouwen die dit hebben worden 'gewoon' zwanger, maar het kan geloof ik wel meespelen als je toch vruchtbaarheidsproblemen zou hebben. Er valt vreselijk veel info over deze aandoening te vinden, dus ik zou het gewoon eens rustig doorlezen en het dan straks bij de gyn voorleggen. Soms moet je daar helaas wel flink voor zeuren... mijn zus namen ze eerst ook niet serieus, maar toen er uiteindelijk een echo werd gemaakt was het meteen duidelijk dat er verschillende cysten op haar eierstokken zaten. Inmiddels zijn die verwijderd en gaat het met haar echt stukken beter!
ben al een beetje aan het lezen.. gelukkig lees ik veel verhalen over vrouwen die gewoon zwanger zijn geworden ik zit bij een gyn. die ik al langer ken en die toen ik jonger was ook al het een en het ander heeft mee gemaakt bij mij, een hele lieve man, dus ik denk dat als ik het zou vragen hij me wel serieus zou nemen. nog 3 weken wachten in ieder geval.. bedankt dat je me die info hebt gegeven, kan ik het bij de gyn. voorleggen!
Graag gedaan hoor! Ik las je verhaal en dat was zo herkenbaar dat ik het je gewoon even moest zeggen. Ik hoop alleen dat je je nu geen extra zorgen gaat maken! Het is in elk geval heel fijn dat je een goede gyn hebt die je al lang kent, dat scheelt een stuk. Ik lees over een week of 3 wel of je iets wijzer bent geworden! Heel veel sterkte ermee...