Hier vanochtend natte sneeuw 😱😱 en flinke onweer. Maarrrrrrr de zomer komt er aan 😉👍🏻
Vanaf woensdag schijnt het beter te worden met later in de week zelfs temperaturen van 25 graden! Vind het zelf trouwens niet zo erg dat het nog niet zo warm is geweest met mijn dikke buik
Vanaf donderdag gaan de temperaturen flink oplopen tot zelfs 30 graden! Ik ga mijn zonnebedje klaar zetten hoor
Ja het ziet er super goed uit! Maar goed, het is nog steeds verder dan 5 dagen weg en ik ben daar toch wat voorzichtig mee. De verwachting zwabbert ook best veel. Maar er lijkt zeker een weersomslag in de positieve zin aan te komen.
Dacht dat jij onweer en regen zo geweldig vond? Ik dacht gister dat het lekker weer zou worden, dat was de voorspelling zaterdag. Willen we lekker naar buiten, regent het de hele dag! ^%%@&@*
Wat een kou! Heb maar de verwarming aan, mijn was droogt voor geen meter ook. Ik denk niet dat we echt zomer gaan krijgen of zo?
Ja niks aan al die regen 😔 komt hier straks weer een bui over. Lekker in pyjama lopen en wat poetsen in huis.
Whahaha nou inderdaad, de zomer is net begonnen. Vanaf morgen wordt het beter Mijn plantjes zijn wel heel erg blij met deze regen moet ik zeggen. Er is echt een flink neerslagtekort.
ik ben er ook echt klaar mee.. of het is ineens snikheet dat ik mijn zoontjes met bollendoekjes in de auto moet nat maken of ik kan een dikke vest aan gaan doen bij de boys conclusie 2 kids van mij zijn ziek.. hoesten koorts loopneus en van alles en nog wat word er echt schijtziek van het is bijna juli en mijn deur zit gewoon dicht anders is het echt koud:x MAAAAAR het word beter en volgende week misschien wel tropisch warm ... lekker dan nu word het misschien wel weer 30 graden als we gaan trouwen .. dat hoeft van mij ook weer niet.. overdrijf is niet zo haha....
We hebben toch al aardig wat zonnige voorjaarsdagen gehad? Mensen lopen altijd zo vreselijk te zeuren en aan te stellen als het eventjes wat minder 'mooi' weer is. De maanden juli en augustus moeten nog komen en van zeuren gaat de tijd echt niet sneller... Het gras is iig lekker groen, ik heb nog geen vliegen, wespen of muggen in huis gehad en mensen ruiken voor de tijd van het jaar nog lekker fris
We hebben al prachtige dagen gehad!!!! Dan weet je ook dat er een aantal dagen regen kan gaan komen... En het word eind van de week al weer warmer. Is het warm dan klagen mensen dat het te warm is,en is het een paar dagen regen dan klagen ze daar weer over hihi. (Bedoel niet zozeer mensen hier hoor!) maar het valt mij gewoon zo op dat mensen altijd wel iets hebben te klagen over het weer. Zijn wel ergere dingen toch? De zomer is echt net begonnen,en het zomerse weer komt echt nog wel! Voorspellingen voor volgende week zien er al goed uit! Geduld! Het goede weer is in aantocht!