Nee, nergens voor nodig. Ik wist niet eens dat er groente uit pot waren zonder zout Vandaar mijn vraag, misschien bestaat er ook kant en klare saus zonder zout. Maar niet dus, dan houd het op.
Oh er zullen zeker wel kant en klare sauzen bestaan zonder zout, misschien in datzelfde Zonnatura-schap.
Vanavond stond er op het menu; rijst met courgette en tomaat eb varkenshaas. Ze vond het best aardig, maar na zo'n 100 gram was ze er wel klaar mee. Ik vind het wel heel leuk haar nu zoveel te kunnen laten proeven. Wat voor soort sausjes bedoel je eigenlijk rojin?
Ik maak nu van verse tomaten een tomatensausje voor door de macaroni. Ik maak ook vaak nasi, of rijst met kip, en dit blijft zo droog... Hiervoor zoek ik eigenlijk een lekker sausje Nu doe ik er maar een beetje water bij, zodat het niet super droog meer is... Vandaar dat ik mij afvroeg of er iets anders zoutloos bestaat Ik ga iig even kijken in het zonnatura schap En inderdaad leuk om de kleintjes nu meer te laten proeven, tot nu toe vind ze álles heerlijk. Het gaat echt mmjum jum jumm mmm naar binnen
Rojin. Ik denk dat er wel n beetje crème fraiche bij de macroni kan Dat maakt het smeuïg, gemengd met groentenat dat geeft er smaak aan. Groente is ook lekker erdoor, broccoli bv
Ik heb gister toevallig weer pasta met zalm creme fraise dille en broccoli gemaakt. Ze vind dat zoooo lekker! Als wij rijst en kip eten doe ik er bloemkool ofzo doorheen en beetje kookvocht dan valt de droogheid ook mee.
@sjak, Ja dat geluid is zoo schattig!! Ik geniet dan helemaal met haar mee @mirri en Ikdus, Goede tips! Ga ik zeker proberen
Mag ik even tussendoor wat vragen? Geven jullie rijst en macaronie gewoon zo, niet gemalen? En zo ja vanaf welke leeftijd?
Ik geef tagliatelle en broccoli gewoon fijn gesneden En rijst inderdaad gewoon zo en de groentes geprakt (erdoor heen) en de kipfilet scheur ik fijn Ben er een paar dagen mee begonnen voor ze 6 mnd werd. Maar ze at toen ook al een halve boterham zonder te kokhalsen en gewoon goed te kauwen anders had ok het nog niet gedurfd hoor.
Oke top! Ik wil van de week eens proberen de groente te prakken ipv helemaal fijn te malen. Ben benieuwd hoe dat gaat. Dat dan steeds verder uit bouwen tot hij gewoon mee eet zeg maar... He maar brood mag toch echt pas vanaf 6 maanden of kan ik daar al langzaam mee beginen dan?
Ik ben rond 5,5 mnd gaan oefenen lang niet elke dag en ook niet veel. Zou er dus nog wel eventjes mee wachten in ieder geval 2 weken Ach dames wat vind ik mn meissie soms een beetje zielig haha zodra iemand eet. Smakt ze mee en kijkt ze zielig. Ze kijkt ook echt tot het op is. Op een verjaardag noet leuk voor haar dus. Zooo sneu haha maar wel grappig, ze is echt dol op eten. Ze maakt niet veel geluidjes tijdens t eten maar als je niet snel genoeg de lepel in haar mond doet gaat ze huilen haha.
Aaaach! Maar wel fijn dat ze zo graag eet.... Ja ikmwacht idd nog even. Ben wel benieuwd wat hij er vanngaat vinden allemaal....
Mijn dochtertje kijkt ook het eten uit je mond, slikt een paar keer, zo van "Dat ziet er lekker uit" en alles wat om haar heen gebeurd ziet ze niet meer, alleen gefocust op het eten haha! Vind het ook sneu om haar dan niks te geven
Gluten (dus brood) worden pas vanaf 6 maanden geadviseerd ivm mogelijk ontwikkelen van een glutenallergie. Dus nog eventjes wachten Goed dat je al probeert te prakken, kan zit je met een goede 6 maanden misschien wel gewoon op stukjes! Hier gaven we ook wel ooit een prak (als het qua eten niet anders ging) en dan daarna nog wat stukken van ons eten of zo. Kon ze toch oefenen! Ik zou rijst en macaroni echt niet gaan malen/prakken, dat wordt echt vies! Als je kindje de prakte groenten goed kan eten kun je er een keer wat rijst of macaroni aan toevoegen en zo verder uitbreiden!