Hij was erg moe en ging met de rest van het eten spelen, had alleen interesse in de worst. Hij krijgt na het eten altijd een toetje en voor het slapen gaan nog een paar slokjes melk. Als ie weinig of niks eet dan verandert er niks, krijgt geen vervangend eten zeg maar...
Dat spelen gebeurt hier iedere dag hahaha Merk je dan aan hem dat hij in de ochtend extra hongerig is of eerder voor zn ontbijtje komt?
Vandaag tot nu toe: wakker = fles 180/6 net 3/4e appel geraspt Straks krijgt ze een boterham, flesje 120/4 vanmiddag: een perziktoetje, wat sap en een soepstengel of rijstewafeltje Wat we vanavond eten weet ik nog niet, en voor dat ze naar bed gaat nog 180/6
Hij heeft heerlijk uitgeslapen tot 9 uur en heeft 1 broodje op ipv 1, 5 ...en is gewoon vrolijk, liggen nog gezellig met z'n drieën op ons bed
Vigo had vanmorgen pap maar liet daar de helft van staan Om 10 uur had hij een vezeldruithap van Nestle en zojuist een flesje 180/6 en een half kruimelliga-tje in de thee gedoopt.
Is toch een beetje vroeg voor gluten? Tarwe en andere granen/gluten mogen toch pas vanaf echt een half jaar?
Verder heeft hij vanmiddag wat volle yoghurt gegeten en straks krijgt hij asperges, voor het slapen gaan nog een flesje.
hier vandaag flesje 180+6 fruit, banaan, appel en meloen flesje 90+3 flesje 90+3 groenten, aardappel-bloemkool straks maak ik nog een flesje 150+5 met rijstebloem
Bordje pap Halve cracotte Koffiekoekje Flesje appelsap Portie poffertjes en een halve krentebol Banaan Risotto Yoghurt
Hier vandaag bogonnen met 200 cc pap Aardbeitjes Zelf gemaakte groentensoep met 1 boterham met korst en een bekertje melk Knijpfruitje Spaghetti en stukjes komkommer en tomaat Aardbeientoetje Nog wat melk voor het naar bed gaan (150 cc)
1,5 broodje appelstroop/kipfilet waarvan 1 broodje daadwerkelijk gegeten, kiwi, een broodje kalkoenfilet, zakje knijpfruit, schaaltje meloenmix en als avondeten een schaaltje komkommer, twee garnalenspiezen en een paar stokbroodjes.
Zoonlief van bijna 11 maanden had een baal-dag. Hij at vandaag: 180ml melk, na heerlijk uitgeslapen te hebben tot 9.30u!! Boterham met aardbeienjam. Verse sinasappelsap slokjes van mij. Halve fles. Fruithapje van banaan met aardbei, hij eet ineens heel slecht ( Tandjes? ) dus gepureerd en gevoerd, normaal stopt hij een hele banaan zo in zn holle kies maar de laatste week niet meer. Flesje diksap Pannekoekjes met havermelk, appel en volkorenmeel. Geen ei of melk ivm allergie. Op 1 kreeg hij appelstroop, de rest at hij kaal. Daarna 3/4 flesje en slapen.
Andere dag dan anders ivm met onverwachte visite die bleven eten: 1 pannenkoek (van gisteravond) met suiker en bekertje melk pruim en nectarine roze koek 1 mini krentebol met boter en 2 cream crackers en bekertje jus d'orange zakje chips en paar m&m's bekertje dubbelfris nectarine paar cherrytomaatjes gebakken aardappeltjes, stukje kipsate en stukjes schnitzel (van de shoarmaboer) en beker water bakje fruit uit blik (ook van de shoarmaboer) voor het slapen gaan nog wat water
hier vandaag; Bordje pap met 2 crackers met kaas en water 1,5 boterham met boter en jam Halve perzik en wat aardbeien na haar slaapje; Bord zelfgemaakte vermicelli soep met een halve boterham Koekje met limonade Stuk komkommer 'S avonds bulgur rijst met doperwten, worteltjes en Griekse yoghurt toe Bekertje melk voor het slapen gaan
Hier weer een beetje een jengeldag en last van doorkomende tandje, waardoor hij een extra flesje vraagt overdag. Ook aan het rommelen met slaapje(s). Maakt het allemaal niet gemakkelijk. Hij heeft dit gegeten: 1 spelboterham met boter + fles pap 180/6. Bedoeling was een normale fles ipv van pap, maar vriendlief had niet gezien dat hij al een boterham aan het eten was. Potje fruit Rijstwafeltje Fles 150/5 + speltboterham met boter Diksap + koekje Wokkelpasta met gehakt/tomatensaus. Twee borden vol, want hij vond het lekker. En Griekse yoghurt toe. En voor het slapen gaan weer een fles 180/6
Gisteren: We waren heel de dag 'onderweg' of elders, maar ze heeft het prima gedaan. 09:00 borst 11:45 banaan-nectarine + borst 15:00 borst 18:00 borst vandaag helaas geen moment gezien voor een groentehapje 20:00 borst ( daarna naar bed ) Vandaag: Ze slaapt vanaf 20:15 gisteravond en heeft tot op heden alleen om 05:30 een borst gedronken. Straks als ze wakker wordt nog een borst en tegen tienen een fruithapje.
Vigo is vandaag 6 maanden Oh wat zal hij gaan smullen van alles wat hij nu erbij mag Volgens mij lust meneer lekkerbekkie alles Vanmorgen had hij pap en is vandaag bij mijn moeder. Ik heb een mango, liga, yoghurt, boontjes en flesvoeding meegegeven.
Vanmorgen een broodje speculaaspasta, na het zwemmen een schaaltje meloenmix, net een broodje met een gekookt eitje op en naar bed...ga ik de groentesoep voor vanavond maken.