J. gaat morgen voor het eerst naar de school, hij gaat naar het 1ste kleuterklasje en ik ben echt nerveus. Ik weet niet wat ik moet verwachten, gaat hij huilen of niet? Gaat hij me erg missen? Ik wou dat we al een paar weken verder waren zodat hij er al aan gewend is. Jullie zullen het ongetwijfeld ook moeilijk gehad hebben om jullie schatje voor het eerst achter te laten, hoe zijn jullie die lastige dagen doorgekomen??
Woon je in Belgie? Omdat hij al zo jong naar school gaat? of gaat hij naar de peuterspeelzaal? Of gaat het niet over het kindje in je banner? Hoeveel dagen gaat hij? Wat een hoop vragen hé. Succes met loslaten in ieder geval.
HIer ging het goed, hij was natuurlijk het feit dat mama even weg gaat en je later weer ophaalt gewend van de peuterspeel zaal. Heb er geen drama van gemaakt, jas aan , rugzak op met het tussendoortje erin, uitgelegd dat ze op school ook echt wel een wc voor hem hadden, als de bel gaat staat mama bij het hek te wachten, lopend naar school, (de kinderen van groep 1 mogen tot de klasdeur gebracht worden), helpen Jas uit doen, broodtrommel en drinkbeker op de daarvoor bestemde plaats leggen, tas in de kist, een dikke kus, tot straks en meteen weg gelopen. Tja en dan zijn er moeders die het zo zielig vinden dat hun kind huilt dat ze voor de ramen blijven staan kijken, dan denk ik wel loop nu gewoon door, hoe zielig ook, maar zo blijven ze natuurlijk huilen. Mama kunnen zien en er niet naar toe mogen. In ieder geval heel veel succes Groetjes Antia
Toen mijn zoon voor het eerst naar de peuterspeelzaal ging vond hij het wel een beetje spannend maar hij heeft niet gehuild. Hij was te overrompeld denk ik. Ik stond zelf buiten te janken, kon maar moeilijk wennen aan die mijlpaal geloof ik De volgende dag huilde hij wel, ik denk omdat hij de eerste keer niet wist wat hem overkwam, en nu wist hij wel dat ik weg zou gaan. Maar dat is echter maar enkele keren voorgekomen en volgens de juf heel kort geweest nadat ik weg was gegaan. Nu is hij sinds 3 dagen op de basisschool... wederom een mijlpaal. Ik stond erbij te janken, hij gaf ons een kus en zei 'DOEI'... zonder een krimp te geven. Ze zijn er aan toe op een gegeven moment *zucht*