Ik was lekker aan het werk, gaat mijn mobiel af: geen nummer. Ik dacht al dat het weer een call-center zou zijn die me wat wilde aansmeren, dus ik een beetje geïrriteerd de telefoon opnemen. Blijkt het een agente te zijn die wilde weten of ik die-en-die (mijzelf) was, ik zeg 'ja, dat ben ik'. Zegt ze dat mijn man een bedrijfsongeval had gehad, net naar het ziekenhuis was gebracht per ambulance en dat zij had gevraagd of ze nog iemand moest bellen voor hem. Nou, ik meteen in paniek natuurlijk. Blijkt dat ie een machine van 600-700kg op zijn vinger heeft gehad. Nou, natuurlijk een rondje gebeld: ouders, schoonouders, mijn manager of ik eerder naar huis mocht. Dat mocht gelukkig. De baas van mijn vriend was ook al onderweg naar het ziekenhuis. Rond vier uur belde mijn man op: hij ging zo naar de OK, waar de hem dan onder narcose zouden brengen en dan zouden kijken of ze het allemaal nog konden herstellen of dat het laatste kootje van zijn middelvinger eraf gehaald zou moeten worden. Net ben ik gebeld door mijn man zijn baas: rond vijf uur is mijn man naar de OK gegaan en hij zou hierheen komen om even wat kleding op te komen halen en dat weer naar mijn man te brengen. Morgen kijken we even hoe laat mijn man weer naar huis mag, en hoe we dat gaan regelen. Hij ligt nu in Rotterdam, en wij wonen in Den Bosch. Al met al, weer een zeer bewogen dag! Gelukkig waren mijn ouders al bij mij thuis om op mijn dochtertje te passen, en is mijn moeder nu nog hier. Misschien dat ze blijft slapen, dat beslissen we strakjes.
Dat is ff niet zo'n leuk bericht zeg, je zult vast flink geschrokken zijn! Ik wens je man en jou veel sterkte
Man man wat zul jij geschrokken zijn zeg!!!! Hou je ons op de hoogte hoe het met je man gaat? Sterkte!!
Toch nog kunnen lachen net. Mijn moeder wilde net Vicky wat groente gaan geven, ik stond even in de keuken. Zegt ze: 'volgens mij moeten we haar eerst even gaan verschonen...' En ja hoor: en poepluier, en wat voor een! Tot aan haar nek zat ze onder! Dat was dus snel even badje klaarzetten, en eerst even onder de douche afspoelen. Nog niets van mijn mannetje gehoord, ik houd jullie op de hoogte.
Fijn dat je nog een beetje kunt lachen Veel sterkte, kan me voorstellen dat je je rot geschrokken bent!
Schrikken joh! Sterkte de komende tijd! Klinkt misschien gek maar wees blij dat het op zijn vinger gevallen is en niet erger (al is dit ook erg vervelend) Hopelijk kun je snel weer bij je mannetje zijn!
Nou, ik heb hem eventjes gesproken en als het aan hem ligt dan komt ie naar huis. Maar ja, dàt beslissen de artsen en niet mijn mannetje. Ik hoor strakjes wat er gaat gebeuren. Hij ging proberen iets te eten te scoren, want hij had nog niet gegeten vandaag en hij rammelt.
Zo dat is schrikken zeg, als je ineens een agente aan de lijn hebt! In ieder geval een goed teken dat hij wil eten! Maar het is wel eventjes wat anders als je verwacht dat er een callcenter belt...Sterkte!