Wat er vandaag ligt, ligt er morgen weer, altijd rommel!!

Discussie in 'De lounge' gestart door mamabri, 17 apr 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.224
    23.298
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ja, de tv doe ik ook regelmatiger. Hebben een dyson soort van kruimeldief en die haal ik er dan overheen.
    Ik maak me verder gewoon ook niet zo druk om een laagje stof. Ik kan dat goed loslaten, kan mn tijd wel aan leukere dingen besteden. 'We' moeten toch vaak allerkei ballen in de lucht houden. Werk, kinderen, huishouden. Ik behoor niet tot de types die alles perfect willen hebben qua huishouden en voel daar ook geen stress over. Kan het iedereen aanraden, haha.
     
    Biny vindt dit leuk.
  2. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.315
    36.177
    113
    Ja, tenzij jijzelf en je kinderen astmatisch zijn en gevoelig voor huisstofmijt, dan kun je dat laagje echt niet lekker laten liggeen hoor.
     
  3. mellanie76

    mellanie76 VIP lid

    5 aug 2016
    17.645
    801
    113
    moeder
    Rotterdam
    Heel herkenbaar!! Rommel vind ik niet erg.
    Maar die broodkruimels onder de tafel en die stof overal.En die handjes op ramen en deuren!! om moedeloos van te worden:rolleyes:
     
  4. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.224
    23.298
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Nee, dat snap ik dan. Ik heb het hier over mezelf.
     
  5. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Een beetje Herkenbaar! Hier 2 volwassenen, 1 kind van 9 en 1 van bijna een jaar. Een hond en een kat en de hond is trouwens 24/7, 365 dagen per jaar zwaar ik de rui.

    Ik begin mijn dag dan ook altijd met stofzuigen (einde van de dag nog eens ivm haren) en doekje over het aanrecht. Dan soms even dweilen en de was aanzetten. Hier was ik om de dag. Ik ben nog van de oude garde denk ik. Als je kleding schoon is, trek je het maar mooi nog een dag aan. Behalve ondergoed en sokken dan...
    Blijf niet bezig met wassen en drogen.

    Rommel ruim ik op als de een in bed ligt en de ander ondertussen op school zit. Als ik de dagen werk (20upw) gebeurt het door degene die het eerst thuis is. Even stofzuigen, doekje overal overheen, wasje ophangen.

    Dat overal rommel ligt ken ik niet. Kan er ook absoluut niet tegen, geeft onrust in mijn hoofd.
    Toch vind ik het bij andere mensen totaal niet storend! Mensen vinden t bij mij eerder clinisch schoon/netjes hahaha. :rolleyes:
     
  6. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Nou, ik vind het prima zo, heb net 2 mnd een nieuwe machine ;) Daarnaast zou ik dan ook mijn droger moeten vervangen, aangezien ik van beiden 7 kg heb. Ga ik op 9 kg wasmachine over zit ik daar weer mee te hannessen.

    Zoals gezegd is het een grote wasmand vol: 2x spijkerbroek, 2 t shirt, 2 truien/vesten met capuchon, ondergoed, sokken maat xxl en idemdito maar dan maat 122 erbij vind ik echt niet weinig. Ik bedoel: herenkleding in die maat vraagt nu eenmaal meer volume als de maat van een kind. En zoals gezegd wonen wij hier met 3 volwassenen.

    Ik vind eerder 6 herenspijkerbroeken erin stoppen erg veel, dan heeft het geen ruimte meer volgens mij en wordt het niet schoon. Het zou hier vast ook passen, al heb ik het nog nooit geprobeerd, maar het heeft geen nut om je machine vol te proppen en is ook niet goed voor je machine.

    Maar aangezien ik met gemak een 2 persoonssprei in mijn machine kwijt kan denk ik dat het met de grote van mijn machine wel mee zal vallen ;)
     
  7. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    25 apr 2017
    1.604
    1.064
    113
    Vrouw
    Ik denk voor jullie is het ook nog eens dat de oudste niet heel lang meer thuis zal wonen? Ik wil wel naar een grotere machine, maar dan weer niet zo groot dat ik over een paar jaar met twee kinderen minder in huis een veel te grote machine heb. Nu heb ik maar een 5 kg wasmachine dus dat zal ook wel meer wasjes zijn maar dat is het werk niet hé. Het is het ophangen en afhalen en eventueel strijken en dan weer in de kast wat het werk is. Helaas geen machine voor;)
     
  8. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    ook dat misschien, al is niet zeker of hij op korte termijn uit huis kan ivm zijn autisme/ADHD. Hij heeft het er wel eens over, maar of het op korte termijn haalbaar is, is de vraag.

    Enerzijds is hij heel zelfstandig, maar op andere dingen echt gewoon totaaaaal niet. Hij weet hoe een stofzuiger en wasmachine werkt, maar bijv de dokter bellen voor een afspraak vind hij te moeilijk. En ook postverwerking, snapt hij helemaal niks van, terwijl hij prima in staat is om een rekening via telebankieren over te maken.
     
  9. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    25 apr 2017
    1.604
    1.064
    113
    Vrouw
    O ja dat is ook zo, dat hij autisme heeft. Dan wordt het wel anders.
     

Deel Deze Pagina