kerstavond halen we chinees, 1e kerstdag gourmetten bij mn schoonouders, 2e kerstdag komt mijn kant van de familie eten bij ons. Moet nog verzinnen wat ik ga maken.
hihi, hier is het ook ECHT zo, we eten 1e kerstdag boerenkool stamppot en 2e kerstdag soep hihi, lekker basic en weinig kosten deze maand is mij duur zat
Ik dacht aan; -een soepje -rosbief/gebraad/rollade met aardappeltjes en groenten -ijsstronk of een zelfgemaakt toetje Zucht...I love Christmas!
Hier ws hetzelfde als Lucia. Heb er helemaal geen zin in, maargoed, dat heeft weer een andere reden..
Kerstavond is bij mijn broer te doen. Iedereen brengt een gang mee en wij verzorgen het voorgerecht. Ik dacht aan een zalmmousse of zo. Kerstdag eten we gevulde zalmrollade met pommes duchesse en fruit. We laten een ijstaart maken als nagerecht. Voor het voorgerecht heb ik nog geen idee. 2de kerstdag is restjes eten.
1e kerstdag naar mijn ouders, geen idee wat pa allemaal gaat maken. 2e kerstdag uit eten hier in het dorp. 4 gangen menu, lekker met de kids. Schoonfamilie gaan we niet meer heen met Kerst. Elk jaar geouwehoer, het is nooit goed want iemand voelt zich altijd wel benadeeld. Ja sorry, we gaan geen 10 huizen af op 1 dag. Dus; dan maar niet!
1e kerstdag is altijd standaard bij mijn moeder; kalkoen, konijn, aardappeltoefjes, boontjes met spek, witlof, sla, komkommer en als toetje ijs. 2e kerstdag is altijd wisselend bij mijn vader... Maar ook uitgebreid in ieder geval. Elke keer weer een verrassing. Hoef dus zelf niks te regelen, heb het wel eens een paar keer gedaan en toen gekozen voor 'simpel' gourmetten/table gril...
ik denk 1e kerstdag bladerdeeg met zalm en spinazie, rollade met aardappeldingetjes en groente... en flensjes met gebakken banaan en ijs na 2e kerstdag wat over is van 1e kerstdag, is er nix over, dan pan bruun boon denk ik
kerstavond: thuis, zelfgemaakte salade met zelfgemaakte soep en stokbrood en zelfgemaakte kruidenboter. 1e kerstdag: bij schoonouders, ik denk iets van vis. 2e kerstdag: bij mijn ouders, en dan maakt me moeder rollade, en kippeborststukken. wat salades en boontjes erbij. Met aardappelpuree, aardappelkrokketjes en twisterpatatjes, zijn met 8 man dus lekker variatie. en we blijven 1e kerstdag bij schoonouders slapen en hebben dan een uitgebreidde brunch en 2e kerstdag blijven we mijn ouders slapen en dan gaan we daar '3e'kerstdag ook ff uitgebreid eten en dan na de kerstdagen hebben we vastdagen!
De eerste kerstdag zal het wel gewoon groente met vlees en aardappels worden. Aangezien mijn man dan uit zijn nachtdienst komt. En ik vrijdags ook moet gaan werken. Tweede kerstdag zijn we bij schoonouders dus dat is nog een verrassing. Met oudjaar wil ik gaan gourmetten met de buurtjes.
Op 1e kerstdag gaan we naar mijn familie, we maken 3 verschillende stamppotten snijbonenstamppot, boerenkool, hutspot , 1 maakt er verschillende soorten vlees, en 1 stel zorgt voor het dessert, we zijn met 5 stellen 2e kerstdag zijn we lekker thuis we gaan even nara mijn schoonfamilie koffie drinken en oude oma begroeten, en sávonds eten we pannenkoeken lekker makkelijk kan de kleine ook wat mee smikkelen gourmetten zag ik dit jaar niet zitten, dat gaan we met oud en nieuw al met vrienden doen.