Wij hadden wraps met kipfilet, avocado, tomaat, sla, pijnboompitten en knoflooksaus van Griekse yoghurt.
https://www.brendakookt.nl/2013/01/31/26x-groente-3-geroosterde-spruitjes/ Je kunt natuurlijk behalve al die smaakmakers ook olijfolie zout en peper gebruiken en verder niets.
Hoi Ik was even niet online en er zijn al 2 bladzijden bijgekomen. Ik heb je recept even uitgeprint. Dat ga ik zeker een keertje maken
Partjes aardappel, zoete aardappel en pastinaak uit de oven met knoflook en rozemarijn, broccoli en visfrietjes met dipsaus.
Gister: erwtensoep Vandaag: eigenlijk rijst met kip en groente maar zie hier wraps voorbij komen en daar heb ik ook wel heel veel zin in! Heb er alles voor in huis dus lekker aan de wraps vanavond