Wij eten dit vandaag: https://www.lekkerensimpel.com/lasagne-caprese/ Maak er nog een salade bij. Zo lekker!!!!
Hé, dat at ik gister! Voor t eerst zelf gemaakt. Vanavond lekker simpel, pasta/kruidenkaas/spinazie a la creme/tonijn.
Wij hebben keuzemenu uit de vriezer. De kinderen hutspot met een hamburger. Man en ik zoetzure kip met zilvervliesrijst. Ik maak er nog komkommer/tomatensalade bij.
Het is wekelijkse kies en help maken wat we eten dag voor zoon, (dochter vrijdag) Dus wij gaan pannekoeken maken, net bloem en melk, poedersuiker en nog wat kleine dingen gekocht en hij mocht ook zelf even prijzen vergelijken en goed kijken wat we moesten hebben. Zo het recept opschrijven voor hem en dan aan de bak samen.
Bbq met gemarineerde zalm, gamba spiesjes met knoflook, rosbieflapjes met gorgonzolasaus, kipsate en een bbq worstje. Stokbrood met zelfgemaakte knoflooksaus en een koude pastasalade en oosterse rauwkost.
Rijst met kipfilet gekruid met shoarmakruiden, ui, spitskool, champignons, paprika in een sausje van crème fraîche. En nog wat salade ernaast.
Vanavond had ik een simpele pasta. Gewoon gehakt, roerbakgroenten uit zak, verder knoflook en ui, Bertolli saus en pasta. Morgen ga ik vroeg in de ochtend beginnen met suddertjesvlees. Lekker de hele dag stoven met ontbijtkoek, laurier, rode wijn, peper, zout en paprika. Daarnaast rode kool en verse appel en gebakken aardappels in schil. O jer. Ik watertand nu al
Hij is heel lekker! Zo maak ik hem. Pasta (ik gebruik spaghetti) koken met een bouliounblokje. Ondertussen doe je in een andere pan een uitje en teentje knoflook aanfruiten, kipfilet in blokjes erbij en laten bakken tot de kip gaar is. Kruiden met peper en zout. Daarna kort champignons in schijfjes erbij bakken. Vervolgens voeg je een flesje kookroom (light) eraan toe en laat je dit even koken, vervolgens een bakje cremefraiche en 2 flinke eetlepels groene pesto. Alles door elkaar roeren en nog even laten koken. Vervolgens de pasta er door heen roeren, en eventueel wat geraspte kaas erbij.