Dit: https://www.ah.nl/allerhande/recept/R-R1190041/bietenquiche-met-witte-kaas-en-walnoten Ben benieuwd, vooral ook wat de kinderen er van vinden.
Bruin stokbrood belegd met gehakt waar tomatensaus, ei, broodkruim en stroganoffkruiden doorheen gekneed is. Vervolgens een topping van geraspte kaas, ontbijtspek en nog een x geraspte kaas.
Gevulde courgette met couscous en amandelen. Denk alleen niet dat deze vaker bij ons op het menu zal komen te staan.
Voor herhaling vatbaar. Oudste vond het echt heerlijk. Jongste heeft geloof ik alleen wat bladerdeeg gegeten Ik ga de volgende keer alleen alles door elkaar husselen en dan pas in de springvorm. Nu moest het ei-mengsel er overheen gegoten worden.
Wij hadden vandaag krieltjes tonijnsalade en frikandellen Toen ik het vlees (cordonbleu) uit de verpakking haalde vond ik het vreemd ruiken dus durfde het niet meer te eten en heb ik man snel naar de snackbar gestuurt voor vervanging.