Gister was ik alleen met de kindjes en aten we simpel: gebakken krieltjes, wortels en een visstickje. Vandaag rode bietenstamppot met een braadworstje
Gisteren pasta met saus van cherrytomaten en thijm. Vandaag: kip met roerbakgroenten (verse broccoli, sugar snaps, rode ui, zoete paprika) en quinoa.
We gaan weekend weg met vrienden dus vanmiddag wordt het sowieso de grote M. Nog geen idee wat we vanavond gaan eten, niet zo heel gezond denk ik.
Wij gaan uit eten bij een buffet restaurant. Oudste is jarig dus hij mocht kiezen. Ik ga voor de carpaccio, sushi, wok en het toetjesbuffet
Vrijdag is frietjes-appelmoes-snackje-op-de-bank-met-een-film- avond bij ons De rest van de week braaf en gezond aan tafel haha.
Date night met de wederhelft Pasta pesto salade Pompoensoep Stokbrood met lekkers Zalm wrap met eigengemaakt honing mosterd saus Komkommer en paprika met een hummus dip Nu nog even wachten tot de kindjes naar bed zijn; hongerrrrr