Daar nog wat gedroogde uitjes bij en het is feest . Maar die zijn op en ik ben te lui om naar de winkel te gaan .
Broodje schnitzel, lekker makkelijk vandaag. Veel bekkenpijn en vanmorgen een uur in het ziekenhuis geweest bij de diabetes vpk dus even klaar mee.
Gisteren gebakken aardappeltjes, broccoli en hamburgers met gebakken uitjes. Vandaag ramen, dus vanmorgen voor het werk alvast de slowcoocker met de kippenbouten aangezet. Straks alleen nog even groente en noedels erbij, eitje koken en wat pepertjes en bosui snijden en we hebben weer eten
Lekker makkelijk weer (mijn goede voornemen voor de vakantie is om niet te ingewikkeld te gaan doen): Kruidige wortelsoep met worstenbroodjes, saucijzenbroodjes en broodjes zelfgemaakte eiersalade
Aardappel bolletjes denk ik? Wij eten vanavond Duitse Biefstuk met gebakken aardappels uit de oven De kleine man krijgt er lekker een beetje appelmoes bij..