We organiseren een bbq zaterdag en ik wil eens huzarensalade maken. Nog nooit gedaan eigenlijk. Welk recept gebruiken jullie het liefst?
Man en kinderen willen graag couscous met karnemelk. Voor mezelf maak ik pasta met seitan, restje pastasaus erbij en een berg groenten.
Dat is best bijzonder haha. Ik ken wat mensen die een selectieve eetstoornis hebben (vriendin van me en een neefje o.a), en zelfs die lusten aardappels. Wij namen vroeger uit Duitsland van die pakjes mee voor knödel, zo lekker was dat.
Als je de knödel goed kookt..brrrrrr ik krijg er helemaal rillingen van(dat zijn stuiterballen op je bord als dat niet gaar is) Ik kan m'n kinderen alles geven enkel Gekookte aardappelen, vriend walgt er ook van.
@citroenrasp Ook hier in huis eten ze geen aardappel. Hooguit in de soep (alleen vriend en jongste). Maar door stamppot of zo gekookt; nope. In friet-vorm vinden ze trouwens wel allemaal lekker
Een vriendinnetje van mijn dochter lust ook geen aardappelen (ook geen friet en chips, dus ik denk niet dat het smoesjes zijn ). Dat vriendinnetje komt vandaag bij ons eten en lust voor de rest ook vrij weinig, dus wij gaan maar zelf pizza's maken (als het weer nog beter wordt op de barbecue en anders gewoon in de oven).
Mijn ouders komen een paar nachtjes langs op ons vakantieadres. Mijn vader neemt een grote pan van zijn nasi mee (de lekkerste die er is ). Ik maak daar dan nog wat pindasaus en kipsate bij (van de bbq). En verder nog wat kroepoek en komkommer voor erbij.
Gehaktballen uit de slowcooker, spinazie en aardappel gratin De jongste met een gekookte aardappel ipv gratin
Harde broodjes met lekker (vinden wij) beleg. Onder andere gebraden fricandeau, rosbief en filet american voor man, extra belegen kaas etc. Vanmiddag naar de kinderboerderij geweest en daar patat gegeten, dus vanavond gewoon broodjes.
Haha ik moest dit even 2x lezen. (Huh, augustus, heetste maand van het jaar... ) Hoe is het weer in NL dan nu?