Rijkgevulde groentesoep (met pulled chicken voor de liefhebbers) en toastjes met brie en geprakte avocado
De 'pasta van opa', heeft hij ooit leren maken op een kookcursus voor mannen van de plaatselijke vrouwenbond Simpel maar heerlijk comfortfood Tagliatelle met een saus van hamblokjes, mascarpone en minestronesoep En dat even gratineren in de oven
https://njam.tv/recepten/snelle-ovenschotel-met-tortellini-en-worst?utm_source=Njam%21+Master+List&utm_campaign=99644e43bd-EMAIL_CAMPAIGN_2021_09_16_01_56_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_1ed7dfd1bd-99644e43bd-183117170 Ik ga dit proberen van Njam tv.
Dochter restje gestoofde prei met aardappelpuree en 2 gekookte eieren Zoon en ik restje vegetarische goulash.
ovengroente (zak van AH) met wat toevoegingen. Rijst en kipschaaltjes van ah. Gaat er als koek in hierl
Zelfgemaakte erwtensoep van m'n moeder. Zó lekker! Denk dat ik er bolletjes met roggebrood eb katenspek bij doe
Change of plans; ik heb echt nergens zin in na nachten slecht geslapen en lange feestweek dus pasta voor de kinderen en ik bestel een broodje shoarma.