Platbrood, lamsshoarma, koolsla en knoflooksaus. Recept van C rips. Doe er sinds twee weken boodschappen, want totaal inspiratieloos en klaar met onze standaardrecepten.
Man en ik zijn ziek. Ik heb gisteren niks gegeten. Vandaag maak ik een verse groentesoep en haal wel even een broodje. Hopelijk voel ik me straks weer een stuk beter
Gisteren een groentenquiche met wortel, courgette, tomaat paprika en aardappelen gemaakt. Vandaag wordt het een tajine van Kabeljauw met wortelen, paprika en olijven. En durf te zeggen dat ik voor het eerst in mijn leven een cake heb gemaakt... Benieuwd naar het resultaat.
Aardappelpartjes uit de oven, een crispino en peen en erwten uit pot. Ik voel me belabberd dus het is in elk geval eten