Wij krijgen volgende week onze nieuwe keuken, onze oude keuken is inmiddels gesloopt dus een beetje passen en meten de komende dagen.. Vandaag wordt het een patatje van de snackbar
Ik heb een pan tomatensoep gemaakt. Daarbij stokbrood en zelfgemaakte eier en kip kerrie salade. Voor de rest nog worst/kaas. We krijgen visite. Dus lekker makkelijk!
Vegetarische lasagne met prei en mozzarella. Man weet nog niet dat we vandaag een vegetarische variant eten
Ik had net een kliekje rode kool + zoete aardappel ovenschotel. Vanavond eten we broccoli met aardappeltjes uit de oven en vegan chipolata worstjes. Warme chocolademelk toe
De wereld op zijn kop. Man maakt als Marokkaan typisch Belgische kost klaar en vandaag maak ik als Belg eten klaar en eten we tajine van kalfsvlees met aardappelen, erwtjes en wortelen en courgette.
Vanmiddag bij de dierentuin friet met een snack gehad, dus nu lekker makkelijk soep met een broodje knakworst
We hebben de hele dag in de Efteling rondgelopen, en nu gaan we onderweg naar huis nog even langs de McDonalds.
Vandaag was het pasta met tomatenroomsaus, champignons, ui en spekjes. Morgen rooster ik pompoen, ui, wortel en knoflook en maak ik er daarna pompoensoep van. Met stokbrood met gepofte knoflookboter.