Wij hebben het kinderfeestje van onze jongste. Met alleen (drukke) jongens in de hel van Monkey town. Dus wij gaan vandaag weer niet koken We trekken wat uit de vriezer en voorraadkast
Mijn zoon is jarig, dus we hebben visite bij het avondeten. Ik heb twee soorten pulled chicken gemaakt (Indo en pikant). Dat eten we op broodjes. Daarbij coleslaw en zoetzure komkommer Weekendtoetje: Mini trifles met blauwe bessen jelly en compote, witte chocolade ganache, chocolademousse, oreocrème, oreocrumble, slagroom en nog wat garnituur
Gisteren met zijn tweeën uit eten geweest. Vandaag noedels. Dochter is naar feest en zoon krijgt mini diepvries pizza
Vandaag zelfgemaakte tomaten- en pindasoep met diverse broodjes. Gisteren home-made kapsalon al la Miljuschka. Zo lekker!
Ik heb nog pulled chicken over van zoon’s verjaardag. En vandaag moet hij naar zwemles op een onmogelijk tijd. Dus dat komt goed uit. Dat eten we op broodjes en misschien maak ik er zo nog een pan soep bij.