Biefstuk met pittige olie (Allerhande), door-zoonlief-gesneden frietjes en broccoli met ham en kaas uit de oven.
We hebben nog een berg Chinees van gisteren in de koelkast... Maar ik ben nooit zo dol op kliekjes . De boodschappen worden dadelijk ook geleverd, dus ik gok dat ik toch maar aan de kokkerel ga: 'Aubergine Parmesan'.
hihi bijna t zelfde als muppet, lasagne.. en hadden komkommer in aanbieding dus maak daar soort van salade van
Manti manti - Google zoeken En als toetje verse baklava voor mijn man. Voor Batuhan vind ik het nog te zoet antep fistikli baklava - Google zoeken En voor mij een heerlijke cambridge shake. Poging nummer 10000000000
Oooo lekker manti! Succes met je Cambridge! Ik heb Hollandse gehaktballen uit de braadzak gemaakt, de eerste keer dat mijn man Nederlandse gehaktballen at, hij zag zijn collega's steeds die ballen halen bij snackbars en was zo benieuwd. Die ballen uit de braadzak zijn wel iets anders maar hij vond ze heeeerlijk. Erbij had ik roseval aardappels gekookt in de schil en wat salade van spinazie, ui en tomaat. Was lekker!