Ik ben bang dat ik weer uit eten moet, voor de 3e dag achter elkaar.. Ik heb er dus echt geen zin in Heb zin in een eigen gemaakte hap. Morgen weer! Stamppot rauwe andijvie met kaas en spekjes en een gehaktbal erbij, mmmmm!
Gebakken aardappeltjes, tartaartje en 'boontjes van bali' (sperzieboontjes met spekjes, tomaatjes en kruiden)
De boodschappen worden morgen weer geleverd, maar we hebben praktisch niks meer in huis, dus ik heb mijn vriend eruit gestuurd voor een klein boodschapje. Verrassing nog dus!
Ik en zoonlief: preitaart Manlief: Bruine bonen met spek en ui ( we slapen vanavond onder een heteluchtballon)
Ik ga straks de 24kitchen workshop sushi maken doen! Ik eet nu een restje pompoensoep van gisteravond, met gepocheerd ei en Parmezaanse kaas. Jammie!