Slavinken, aardappelpuree en bladspinazie met een gekookt eitje. Wij gaan de komende twee weken op de Hollandsche tour ( veel aardappelen/groenten/vlees in de bonus ).
Ik heb nog een restje pastasaus met groente uit de vriezer gehaald en ik kook er wat volkorenpasta bij denk ik. Heb helaas al 2 dagen last van mijn darmen, dus ik weet niet zeker of dit het gaat worden.
Voor mij simpel rijst met suiker en kaneel . Vl een magnetron maaltijd boerenkool. Al hele dag niet fit. Gisteravond diarree, dus doe voorzichtig vandaag.
Ik had eigenlijk bloemkool op het menu staan, maar ik kom net onder de douche vandaan en ik stort me toch in! Dus nu gaan we patatjes eten! Yum, kaassoufle!
Wij hebben sla stampot met verse worst gegeten, blijkbaar vonden de kindjes het lekker want ze hebben beide 2 borden leeggegeten
Gekookte worteltjes, gebakken aardappeltjes en mini-kip-kluifjes. Ik weet t, niet echt de beste combinatie. Maar dochter wilde worteltjes en dat kwam goed uit want ml is niet thuis en die lust ze niet. De kipkluifjes waren al uit de vriezer gehaald.