ik eet pannenkoeken met stroop en heb voor mijn poesjes speciaal een blikje voer met tonijn erin gehaald
de winkels waren dicht, behalve AH to go..dus: lunch: naturelchips met avocadodip avondeten: chinees maar k zou wel zin hebben in die zelfgemaakte pizza van dafje!
hihi, jammie! Hier als avondeten toastjes met tapenade en kip-pesto salade en ook naturel chips.. Gezond
dit heb ik al zo lang niet meer gegeten: aardappelpuree, spinazie en een lekker gehaktbal! dat ga ik zo maar eens halen
Na al dat eten van de voorbije dagen ga IK het luchtig houden vandaag. Ik ga voor mijn vriend bloemkool met gratinoise van Knorr maken, aardappelen en slavinken. Geen tralala vandaag!
Luie mensen-eten: kies & kook van Albert Heyn. Garnaaltjes, roerbakgroente, thaise saus en noodles. Klaar binnen 5 minuten!
mn vriend krijgt boerenkool en ik ga salade eten (sla-mix met kipfiletreepjes,champignons en walnoten) alleen het idee van boerenkool...bleh hahaha
Vandaag stond er op het menu Andijviestampot gehaktballen bloemkool en 4 kazensaus en appelmoes niet te vergeten hihi.. en als toetje walnotenijs