Een prutje van stukjes Des (vega van Quorn, lijkt op kip) met prei, kerry en rijst. Toetje zal wel iets van dubbelvla worden.
slavinken, erwtjes met worteltjes met appelmoes en/mayonaise (Niet voor mij want ik lust geen mayo en appelmoes vind ik teveel suiker inzitten) en gebakken aardappeltjes.
Vriendlief heeft een kerstborrel dus die zal zich wel verhapstukken aan de lekkere hapjes. Die hoeft dus niet meer te eten als ie thuiskomt. Maar ik moet nog wel eten en eet zo meteen dus alleen. Heb niet zo'n zin om heel uitgebreid te koken maar wil ook niet aan de patat/pizza enzv... Iemand een (gezond en makkelijk) idee???
Vandaag lekker winterpot! Hutspot, met jus natuurlijk en een zelfgekruid hamlapje Morgen met werk uit eten, waarschijnlijk wokken.
Een lekkere bak met ijsbergsla-wortelrasp-komkommer-(misschien als je het lust tomaatje)-gewelde rozijntjes en ceasardressing. Met een stokbroodje kruidenboter.
Helemaal vergeten te koken. Wilde boerenkool maken maar had geen dunschiller... (wat een excuus....) Dus wij eten friet! Lekkah
Geen idee! Ik denk dat ik zometeen wat frietjes ga bakken! Mannetje is laat thuis vanavond van het werk dusjaa