Ik moet helaas werken :x. Wilde gaan fietsen, maar mijn meisje is een beetje ziek, dus wordt gewoon thuisblijven voor mijn man Iedereen lekker genieten van het mooie weer, want van de week is het blijkbaar weer voorbij (en dan ben ik natuurlijk wel vrij )
Lekker samen met vriend thuis luieren. Beetje van de zon genieten, en met een filmpje op de bank hangen.
heerlijk op ons balkon in de zon met een koud drankje beetje leren voor mijn opfris exame voor mijn werk en vanmiddag even het park in zodat de hond lekker kan zwemmen
Ik ben jarig, dus we krijgen wat visite. En de motor en fiets elfstedentocht komt door het dorp, dus we gaan vanmiddag even kijken
wij blijven thuis. ik heb vandaag 4 wassen gedraaid die nu buiten hangen, zodat ik lekker helemaal bij ben en van de week als het weer slechter wordt een rustige week heb. mijn zoontje is wat uit zijn doen al een paar dagen en slaapt nu lekker. beetje achter de pc hangen en straks spelen met hem en wat eten. ik ben altijd graag thuis dus ik hoef niet zo nodig ergens heen. de oudste heeft dinsdag natuur scheikunde examen en is aan de leren. de middelste is naar het buitenbad dus het is heerlijk rustig in huis nu.
Lekker genieten in de tuin (zwembadje staat op), straks eten bij opa en oma en daarna misschien nog beginnen met inpakken voor de vakantie (we gaan donderdag lekker naar spanje).
Wij hebben tot nu toe nog geen reet gedaan, mijn vriend is nu ff de zandbak aan het schoonmaken omdat die kleine uk in het zand wil spelen en ik geen zin heb om nu naar een overvol strand toe te gaan ... Hij is nu met zijn aqua play aan het spelen en ik ga zo weer ff de zon in ... I LOVE IT
Uiteindelijk zijn we even naar Rosada geweest, met tassen vol spul voor Sterre thuis gekomen, Villa Hap had weer leuke aanbiedingen
wijzijn richting strand geweest en gezwommen.. was een schok. toch wel koud water. verder genixt en tennissen gekeken op de buis.