Thuis opruimen,voel me de hele week al futloos... Proberen mijn auto uit te mesten want anders past niks in de auto als we morgen op vakantie gaan. En morgen pak ik de vakantiezooi wel in..wordt zwaar moedeloos over het feit dat je nog zoveel zooi moet meeslepen voor een midweek landal....
Voorlopig lig ik nog even in bed. Was vannacht om 03.30 thuis en heb behoorlijke hoofdpijn Vanmiddag met onze ouders even borrelen op een terrasje denk ik.
Wij gaan naar de laatste dag van de reuzen van royal de luxe Maar zo eerst even de was wegwerken en opruimen en boodschappen doen
Eerst op kraambezoek en verder beetje in huis rommelen. Onder andere ledikant en box naar beneden zetten! Misschien vanmiddag nog ergens op bezoek/borrelen, maar nog niks afgesproken. Fijne dag!
Vanmiddag naar het bos en naar het strand (loopt door van bos naar strand), lekker wandelen en dochter spelen.
Ik ga zo direct een heel stuk wandelen ( 12.5km) met een vriendin & de jongste in de doek. Eerste samen ontbijten hier thuis daarna wandelen. En dan douchen en slapen hoop ik. Vannacht uuuren achter elkaar een krijsende baby gehad die ik niet stil kreeg. De oudste is op vakantie met opa en oma, partner een weekend weg met sportclub dus ben alleen met de jongste.
Nog niet helmaal wakker blijkbaar... Ik ga vanmiddag schoolspullen kopen en lunchen met de twee oudste.
Niet veel. Zit momenteel met enorme kiespijn en door inspanning wordt het alleen maar erger. Vanmorgen wel een stuk met de hond gelopen. Nu proberen iets te eten, straks komt de beste vriendin van mijn oudste dochter en die breng ik naar de bios en wil dan wanneer ik fit genoeg ben met de jongste even naar de kinderboerderij in de buurt en anders gewoon thuis. Morgen direct de tandarts bellen en hopen dat ik terecht kan, echt een ellende dit. Ik hoop vooral dat deze dag snel voorbij is.
Hele dag in huis rommelen in chill outfit. Huis moet schoon, moet nog heel veel naaien, zwembad zijn we aan het leegpompen. Vooralsnog zit ik buiten koffie te drinken en wakker te worden
Ik woon in Leeuwarden, ik ga vandaag naar het afscheid van de reuzen. Die verlaten Nederland weer. Ik ben vrijdag ook geweest maar de duiker niet gezien. Vandaag zijn ze allemaal samen.
Ik heb verjaardag en vakantie "stress" Vanmorgen alles voorbereiden om vervolgens vanmiddag en vanavond mn verjaardag te vieren. Ondertussen bereid ik ook onze vakantie voor, tassen pakken, wassen draaien en opvouwen en zorgen dat alles klaar staat want morgenvroeg gaan we op vakantie. Dus vanavond na alle visite nog alle zooi opruimen en laat slapen waarschijnlijk.. Leuk
Hier gaan we naar Aviodrome. Oudste is helemaal gek op vliegtuigen en aangezien we toch een Museumjaarkaart hebben. Vandaag is Paw Patrol er ook dus dubbel feest voor de oudste en er komen vliegtuigen die er nog nooit zijn geweest dus ik denk dat de kinderen zich wel vermaken.
Nu aan het mariokarten met de oudste, de jongste doet nog een slaapje. Daarna kennismaken met de nieuwe taxichauffeur voor de basisschool van zoon en als hij weg is gaan we lekker naar het bos. Laatste vakantie energie er uit rennen. Tussendoor opruimen in huis. Heerlijk rustig dagje zo.
Vandaag verjaardag van mijn neefje die 1 is geworden, daarna met de trein weer naar huis met een tussenstop bij de Mac en dan zit onze vakantie erop
Ik geloof dat wij naar de cross gaan.. Vriend wilt gaan mountainbike’n en de kids gaan dan los in het zand.