Ik had dus mvm hier.. En die test was super licht. Toen had ik in paniek een action test gedaan en die was ook lucht... Toen las ik op internet dat het kan dat de trst de hcg niet aan kan omdat hij hoog is en dat als je urine mengt met water (verdunnen) dat dat helpt.. Ik heb het geprobeerd. Kijk het verschil De bovenste is met verdunde urine. De middste is van 16:00 uur en de onderste is van 16:30 Nu knalt hij nog niet zo erg als vorige week. Maar dit bewijst dat de test mn hcg niet aan kan of niet?
Ik weet niet of dit echt bewijs is, maar ik vind het wel interessant om te zien. Kan veel onzekerheid wegnemen bij vrouwen die net zwanger zijn en waarbij de test steeds lichter wordt...
6.5 weken... En mijn test knalde vorige week enorm. En mijn symptomen nemen alleen maar toe. En tesste heel licht toen straks en met verdunde urine duidelijker
Klopt. Wat je beschrijft is een bekend verhaal. Verdunnen helpt idd, maar misschien moet je gewoon van je zwangerschap gaan genieten en andere leuke dingen gaan kopen dan zwangerschapstesten
De testen van MvM zijn wel een stuk minder gevoelig dan 'gewone' testen hoor, dus het kan heel erg goed dat die een stuk lichter is. Niet meer testen en gaan genieten!
Ik heb idd ook vaker lichte mvm-testen gezien, terwijl kruidvat-cassettes bv knalden met dezelfde urine-sample.
Ja hoor kan gemakkelijk, was bij mij ook altijd. Vanaf ongeveer 5,5 week werden ze lichter en ik maak heel snel heel veel hcg aan Ts niet meer testen en gaan genieten!
Even een correctie: de zwangerschapstesten van mvm zijn net zo gevoelig als een kruidvat-test: 25 IU/ml. Een veel gelezen misverstand.
Wat gek.... Je zou denken dat ze gewoon blijven knallen aangezien je hcg stijgt en de test gewoon niet meer aankan...
Nee, de test slaat als het ware 'dicht' 'n kan dan niet meer verder kleuren. Beetje technisch verhaal, maar anders moet je eens Googlen op hook-effect of prozone-effect.
Ik heb gezocht op google.. Kan alleen maar in het engels vinden.. Dus snap het niet zo. Wat betekent het precies?
Dat kunnen ze misschien gezegd hebben (en ik lees idd dat ze dat vaker zeggen, maar dat is misschien om gerust te stellen), maar ik heb het opgezocht bij de fabrikant. Sorry, het is m'n werk. Kan ik ook niets aan doen. Ben vak-idioot, hahaha.