Een weekendje weg samen met mijn man, winkelen en naar de spaarrekening. Ik tel nu wat we terug krijgen van de belasting er maar even bij.
vakantie over dikke week zijn we weg (alé heb mijn vakantiegeld nog niet getrokken, das voor morgen ) en de overschot spaarrekening
Mijn vakantiegeld is opgegaan aan "losse rommel" Inktjetcassetes, nieuw kraantje voor de wcfontein, nieuwe douche mat, kraan, ENZ ENZ ENZ, en toen was t op, hihi. Wel nuttig besteed tenminste. Mijn man zn vakantiegeld word elk jaar volledig gespaard, tikt lekker aan!
Mijn vakantiegeld gaat naar de spaarrekening.. Mijn man heeft een eigen bedrijf dus daar hebben we geen vakantiegeld van.
Helaas zal dat niet gebeuren net de belastingbrief van België gehad 2300 euro betalen weg vakantiegeld!
Dat is het nadeel van Belgie, de belastingbrief Heb alweer collega´s van manlief gehoord erover.... Wat wij ermee gaan doen, geen idee...komt op de gewone rekening binnen, zal zowiezo gespaard worden, en voor de rest geen idee, Belasting geld als vakantiegeld komt ongeveer tegelijk. Dus misschien nog een dagje weg, nog wat babyshoppen..... zijn aan het rondkijken voor een andere auto....zien het wel waar het aan op gaat dit keer
Klopt! Maar die man zei dus ah 1500 euro zoiets nou jeetje dit is 800 meer , kun je toch veel voor doen
Hier nog geen idee! Vakantie gaan we pas ergens in september, dus nu eerst maar parkeren op de spaarrekening en dan zien we het wel!!
wij sparen bijna het hele bedrag...dat gaat dan gedurende het jaar wel weer op aan onderhoud van de auto's, kleding etc
Ik heb net 2 maanden een nieuwe baan, dus ik krijg niet zo heel veel. En mijn vakantiegeld van mijn vorige baan (in maart ontvangen) ging deels naar het fietsplan (leuk hoor een fietsplan, maar nooit rekening mee gehouden dat ik een leuke baan in de buurt zou vinden) en deels aan van alles en nog wat! (geen idee wat ik ook alweer gekocht heb!) Edit: maar moet wel zeggen dat ik een heel leuk bedrag heb terug gekregen van de belastingdiest!
joehoe hier een nieuwe auto gekocht!!!!!!!!!!! van het vk geld vanmiddag gaan we hem halen! helemaal happy
Mijn vakantiegeld komt in mei en daar betaal ik dan altijd eerst de woz belasting van. Wat er overblijft gaat dit jaar gewoon naar de spaarrekening... vakantiegeld van mijn man komt in juni en gaat ook naar de spaarrekening. Dit jaar zit er geen reisje in, in de zomer