Zijn jullie weleens met een baby van 11 maand naar het bevrijdingsfestival geweest? Of er wel eens geweest en kun je dit afraden of aanraden? Hij zit in de kinderwagen niet in draagdoek.
In wageningen is het erg druk, maar wel verschillende podia. Als je het niet erg vind om niet in de buurt van het podia te kunnen komen kun je gaan. Er zijn ook wel kleine activiteiten voor kids, daar kun je prima rondlopen met kinderwagen. Maar het is niet makkelijk om je met kinderwagen middenin de menigte te wagen.
Vorig jaar naar Zwolle geweest, ging prima, was zelfs een groot gedeelte voor kleintjes om te spelen en zonder muziek en daar konden wij hangen en borrleen. Maar wel gehoorbescherming opgedaan bij de kleine ivm bandjes en muziek enzo op de rest van het terrein. Veel plezier!
Het is nu al flink druk in Wageningen. Mijn kan stond 2 jaar geleden als een bodyguard voor mijn buik em zal dat vanmiddag/vanavond weer doen, want je kan zo omver worden geduwd. Ik neem mijn zoontje straks ook niet mee. Vanochtend wel met hem bij de militaire voertuigen gekeken, dat is nog wel leuk voor kinderen.
Vooral op de grote markt is het erg druk in wageningen, helemaal als de zon schijnt. Ook de route waar het defilé langskomt zal snel volstaan met mensen en vaak kom je daar dan als 1 persoon niet eens meer doorheen. De hele binnenstad is volledig afgesloten, dus het beste is met de bus te gaan, het busstation ligt op een minuut of 2/3 lopen naar de binnenstad. Als je met de auto gaat, moet je er vroeg bij zijn want de meeste parkeerplekken buiten de stad staan al snel vol. Een behoorlijke drukte dus en weet niet of je kleintje tegen zoveel geluid en mensen kan, maar ik zou zelf mn dochter er niet mee naartoe nemen.
Wij zijn met onze jongste dit jaar voor de derde keer naar het bevrijdingsfestival in Zwolle geweest. Ze is nu net twee, de eerste keer was ze dus net geboren. Toen in de draagdoek, nu in de wandelwagen. Ik vind het in Zwolle prima te doen. Er zijn genoeg rustigere plekken, en je kan overal goed doorheen lopen. Je ziet er echt héééél veel mensen met kinderen en (hele kleine) baby's.