Hallo! Ik weet dat het fout is maar toch: Ik heb seks gehad tijdens de laatse (6e) dag van mijn menstruatie. Mijn vriend is niet in me klaargekomen (voor het zingen de kerk uit) maar toch ben ik bang voor een zwangerschap. Kan iemand mij hier antwoord op geven? Alvast bedankt!
Dag Polletje, Hoezo is het fout? Volgens mij is de kans dat je zwanger bent heel klein, maar het hangt een beetje van de lengte van je cyclus af. Als die kort is, zou je vlak na je menstruatie zwanger kunnen raken. In principe kun je niet zwanger worden tijdens de menstruatie omdat de boel dan 'afgesloten' is. Zeker omdat je vriend ook niet in je is klaargekomen is de kans echter heel erg klein. Zou je het erg vinden? Je schrijft namelijk dat je bang bent voor een zwangerschap... Groetjes! Esther
volgens mij is de kans ook heel klein maar de beste manier om het te weten te komen is afwachten en testen als de uitblijven!